ABD'nin Yeni Kopenhag Büyükelçisi Eşcinsel Olduğunu Söyledi - Son Dakika

ABD'nin Yeni Kopenhag Büyükelçisi Eşcinsel Olduğunu Söyledi

29.08.2013 11:21
ABD'nin Yeni Kopenhag Büyükelçisi Eşcinsel Olduğunu Söyledi, System.String[]

Eşcinsel olduğunu gizlemediğini belirten Büyükelçi Gifford, büyükelçilik rezidansında erkek hayat arkadaşı Stephen DeVincent ile birlikte yaşayacak.

Danimarka halkının toleranslı olduğunu ve bu nedenle kendisinin de eşcinsel olduğunu gizlemediğini belirten Büyükelçi Rufus Gifford, büyükelçilik rezidansında veteriner olan erkek hayat arkadaşı Stephen DeVincent ile birlikte yaşayacağını söyledi. Cuma günü Danimarka'ya gelerek görevine başlayacak olan ABD Büyükelçisi Rufus Gifford, Hollywood'da film yazarı olarak da ün yapmış ve Tom Hanks, Steven Spielberg gibi ünlülerle çalışmış kişi olarak da biliniyor. Kano yapmayı ve sporu çok sevdiğini belirten ABD Büyükelçisi Rufus Gifford, Danimarka'nın ABD'nin en yakın ve sağlam dostlarından biri olduğuna dikkat çekerek 'Danimarka dünya çapında teknolojisi, deseni, toleransı, demokrasisi, spora verdiği önemle dünyanın önde gelen ülkelerindendir. Kopenhag'da görev yapacak olmaktan büyük memnunluk duymaktayım. Göreve başladıktan sonra Kopenhag kanallarında kano yaparak, caddelerinde pedal çevireceğim'dedi. Büyükelçi Rufus aynı zamanda Obama'ya seçim kampanyalarında yaptığı yardımlar ve yakınlığı ile tanınıyor.

ABD'nin Yeni Kopenhag Büyükelçisi Eşcinsel Olduğunu Söyledi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ABD'nin Yeni Kopenhag Büyükelçisi Eşcinsel Olduğunu Söyledi - Son Dakika


Son Dakika

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'dan büyüme yorumu: Güçlü adımlar atacağız Karabağ'da savaşan Ermeni asker: Azerbaycan askerlerinin baskınları Azrail'in gelişi gibiydi Hazine ve Maliye Bakanlığı, 1500 defterdarlık uzmanı ve 300 uzman yardımcısı alacak Eski MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'dan Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edilmesine tepki Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum Bursa'da feci kaza! Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1'i çocuk 2 ölü, 3 ağır yaralı Pik yapan koronavirüs salgını ile kekik satışları patladı Kış lastiği uygulaması yarın başlıyor! Kurala uymayana 776 TL ceza kesilecek