"Surf Casting" balık tutma yarışması - Son Dakika

"Surf Casting" balık tutma yarışması

27.11.2022 18:21

Yumurtalık ilçesinde düzenlenen "Surf Casting" balık tutma yarışmasına 75 takımdan 150 balıkçı katıldı.

Yumurtalık ilçesinde düzenlenen "Surf Casting" balık tutma yarışmasına 75 takımdan 150 balıkçı katıldı.

Akdeniz Surf Casting Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları Derneğince 4.'sü organize edilen yarışma Zeytinbeli Plajı'nda yapıldı.

2 gün süren organizasyonda, sahil güvenlik ekipleri de önlem aldı.

Kıyıdan olta atan katılımcılar balık tutmak için yarışırken, tutulan balıklar kayıt altına alındıktan sonra tekrar denize bırakıldı.

Balıkçılar, organizasyonda çevre bilinci ve sürdürebilir av konularına dikkati çekti.

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Başkanı Mustafa Serkan İnanç, AA muhabirine, amaçlarının amatör ve sportif olta balıkçılığının sevdirilmesi ve tanıtılması olduğunu söyledi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Yedi, içti, çaldı, yetmedi tuvaletini yaptı Yedi, içti, çaldı, yetmedi tuvaletini yaptı Adanaspor, Alpay Çelebi'yi transfer etti Adanaspor, Alpay Çelebi'yi transfer etti Trafik tartışmasında otobüsün önünü otomobille kesti, belindeki silahı gören yolcular tepki gösterdi Trafik tartışmasında otobüsün önünü otomobille kesti, belindeki silahı gören yolcular tepki gösterdi

Son Dakika Güncel 'Surf Casting' balık tutma yarışması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement