Son Dakika Haberleri: Adana Hırsız, Çaldığı Altınları Satmaya Geldiği Kuyumcuda Yakalandı

Adana Hırsız, Çaldığı Altınları Satmaya Geldiği Kuyumcuda Yakalandı

12 ay önce

Hırsız, çaldığı altınları satmaya geldiği kuyumcuda yakalandıADANA'da bir ev ve iki iş yerinden 140 bin lira değerinde altın ve gümüş çalan 27 yaşındaki Arif Baysal, kuyumcuda yakalandı.

Hırsız, çaldığı altınları satmaya geldiği kuyumcuda yakalandı

ADANA'da bir ev ve iki iş yerinden 140 bin lira değerinde altın ve gümüş çalan 27 yaşındaki Arif Baysal, kuyumcuda yakalandı.

Merkez Seyhan İlçesi Cemalpaşa Mahallesi'ndeki Vahdettin Y.'ye ait kuyumcuya giren Arif Baysal, 110 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldı. Aynı kuyumcuya bir hafta sonra tekrar giren 15 bin liralık altın çaldı. Arif Baysal, 16 Şubat'ta ise Gazipaşa Mahallesi'nde bir apartman dairesinden de 15 bin liralık altın ve gümüş alıp kayıplara karıştı. Polis, çalıntı altınların satılma ihtimali üzerine kuyumcularda önlem aldı. Hırsızlık zanlısı Arif Baysam, Hürriyet Mahallesi'ndeki bir kuyumcuya gelerek elinde akrabalarından kalan gümüşler olduğunu ve satmak istediğini söyledi. Kuyumcu, Baysal'ın poşet içerisinde getirdiği gümüşleri incelerken, takipte olan polis ekipleri içeriye girdi. Arif Baysal'ın satmak için getirdiği gümüşlerin fotoğrafını çeken polis ekipleri, Vahdettin Y.'ye teşhis ettirdi. Vahdettin Y. polisin gönderdiği fotoğraflardaki ürünlerin kendisine ait olduğunu söyledi. Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Arif Baysal'ı satmak istediği gümüşlerle birlikte yakaladı. Emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf eden Arif Baysal, 2 ayrı hırsızlık suçundan tutuklandı.


Yakışıklı Oyuncu İdris Nabi Taşkan'a Arap Kadınlardan Ahlaksız Teklif! Türkiye'nin Hava Saldırısının Ardından PYD'den Dünyaya Küstah Çağrı: Harekete Geçin
Ümit Kocasakal, CHP Genel Başkanlığı İçin Aday Oldu