Son Dakika Haberleri: Adana Hırsız, Çaldığı Altınları Satmaya Geldiği Kuyumcuda Yakalandı

Adana Hırsız, Çaldığı Altınları Satmaya Geldiği Kuyumcuda Yakalandı

8 ay önce

Hırsız, çaldığı altınları satmaya geldiği kuyumcuda yakalandıADANA'da bir ev ve iki iş yerinden 140 bin lira değerinde altın ve gümüş çalan 27 yaşındaki Arif Baysal, kuyumcuda yakalandı.

Hırsız, çaldığı altınları satmaya geldiği kuyumcuda yakalandı

ADANA'da bir ev ve iki iş yerinden 140 bin lira değerinde altın ve gümüş çalan 27 yaşındaki Arif Baysal, kuyumcuda yakalandı.

Merkez  Seyhan İlçesi Cemalpaşa Mahallesi'ndeki  Vahdettin Y.'ye ait kuyumcuya giren Arif Baysal, 110 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldı. Aynı kuyumcuya bir hafta sonra tekrar giren 15 bin liralık altın çaldı. Arif Baysal, 16 Şubat'ta ise  Gazipaşa Mahallesi'nde bir apartman dairesinden de 15 bin liralık altın ve gümüş alıp kayıplara karıştı.  Polis, çalıntı altınların satılma ihtimali üzerine kuyumcularda önlem aldı. Hırsızlık zanlısı Arif Baysam,  Hürriyet Mahallesi'ndeki bir kuyumcuya gelerek elinde akrabalarından kalan gümüşler olduğunu ve satmak istediğini söyledi. Kuyumcu, Baysal'ın poşet içerisinde getirdiği gümüşleri incelerken, takipte olan polis ekipleri içeriye girdi. Arif Baysal'ın satmak için getirdiği gümüşlerin fotoğrafını çeken polis ekipleri,  Vahdettin Y.'ye teşhis ettirdi.  Vahdettin Y. polisin gönderdiği fotoğraflardaki ürünlerin kendisine ait olduğunu söyledi.  Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Arif Baysal'ı satmak istediği gümüşlerle birlikte yakaladı. Emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf eden Arif Baysal, 2 ayrı hırsızlık suçundan tutuklandı.

Büyük Tepki! NATO Toplantısına FETÖ'cü İsim Alınınca Salon Bir Anda Boşaldı Hasta Numarasıyla Vatandaşları Gasp Eden 5 Aylık Hamile Kadın Yakalandı
Meksika'da Depremde Acı Detay 32 Yıl Önceki Felaketin Yıl Dönümünde 7.1'le Sallandılar