Ağaoğlu'ndan Petek Ertüre'ye İkinci Doğum Günü Kutlaması - Son Dakika

Ağaoğlu'ndan Petek Ertüre'ye İkinci Doğum Günü Kutlaması

5 yıl önce

Ünlü iş adamı, küçük oğlunun annesi Petek Ertüre için Çırağan'daki kutlamadan sonra bu kez Ortaköy'deki Boğaz manzaralı evinde doğum günü partisi düzenledi.

Ağaoğlu'ndan Petek Ertüre'ye İkinci Doğum Günü Kutlaması, System.String[]

Ali Ağaoğlu, küçük oğlu Ali Ege'nin annesi Petek Ertüre için Ortaköy'deki Boğaz manzaralı evinde doğum günü partisi düzenledi.

HAVUZ BAŞINDA PARTİ

Ali Ağaoğlu, küçük oğlu Ali Ege'nin annesi Petek Ertüre'nin doğum gününü unutmadı. Ünlü işadamı, Dubai Cityscape Global 2015 fuarı dönüşü, 31 yaşına giren Ertüre için Ortaköy'deki Boğaz manzaralı lüks villasının havuz başında 40 kişilik bir parti verdi.

ALTIN SAAT HEDİYE ETTİ

Niso Kaston Orkestrası'nın müzikleriyle renk kattığı partinin açılış dansını Ağaoğlu ve Ertüre yaptı. Ünlü işadamı, kokteyl sonrası yemek ve dansla devam eden görkemli parti için hiçbir masraftan kaçınmadı, Ertüre'ye altın bir de saat hediye etti.

ÖPÜCÜĞE BOĞDU

Petek Ertüre, "Muhteşem Yüzyıl" afişinden esinlenilerek hazırlanan, kendisinin Hürrem, Ali Ağaoğlu'nun ise Sultan Süleyman olarak göründüğü tabloyla poz verdi. Ali Ağaoğlu, sevgilisi Petek Ertüre'yi ilk dansları sırasında öpücüğe boğdu.


Ağaoğlu'ndan Petek Ertüre'ye İkinci Doğum Günü Kutlaması
Haber Yayın Tarihi: 15.09.2015 08:28 

YORUMLAR


Son Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri