AGÜ'de "Çevrimiçi Destek Programı" başladı - Son Dakika

AGÜ'de "Çevrimiçi Destek Programı" başladı

25.03.2020 10:26
AGÜ'de

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında öğrenciler için "Çevrimiçi Destek Programı" başlattı.

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında öğrenciler için "Çevrimiçi Destek Programı" başlattı.

AGÜ'den yapılan açıklamaya göre, program kapsamında öğrenciler her akşam online olarak bir araya gelip deneyimlerini ve bilgilerini paylaşıyor.

Öncelikle gençlerin deneyimlerini paylaştığı, zaman zaman da uzman konukların yer aldığı platform, başta AGÜ öğrencileri olmak üzere tüm gençlere açık olup her akşam 21.00-21.40 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AGÜ Gençlik Fabrikası Koordinatörü Zeynep Tuğçe Çiftçibaşı Güç, koronavirüs nedeniyle tüm etkinliklerin ve faaliyetlerin bu dönemde çevrimiçi olarak tüm gençlere açık olacağını belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AGÜ'de 'Çevrimiçi Destek Programı' başladı - Son Dakika


Son Dakika

17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Rus protestoculara "Cüneyt Arkın gibi" diyen Nevşin Mengü'ye ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti