Son Dakika Haberleri: Sözlü Tartışma Silahlı Kavgaya Dönüşünce 1 Kişi Boğazından Vuruldu

Sözlü Tartışma Silahlı Kavgaya Dönüşünce 1 Kişi Boğazından Vuruldu

2 ay önce

İzmir'de aralarında husumet olduğu öğrenilen üç kişinin tartışması silahlı kavgaya dönüştü. Açılan ateş sonucu boğazından vurulan şahıs yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

İzmir'in Konak ilçesinde çıkan silahlı kavgada, ağzından giren mermi boğazına saplanan kişi tedavi altına alındı. Aralarında daha önce husumet olan Eren Tutum (28) ile Oğuz Ö. (40) ve Rıza Emre Ü.'nün tartışması silahlı kavgaya dönüştü. Açılan ateş sonucu boğazından vurulan ve hastaneye kaldırılan Eren Tutum'un ameliyata alınacağı öğrenildi.

BOĞAZINDAN VURULDU

İzmir'de saat 22.00 sıralarında Konak ilçesi Şükrü Saraçoğlu Caddesinde bulunan bir tekel bayinde meydana gelen olayda, aralarında daha önce husumet olduğu öğrenilen Eren Tutum ile Oğuz Ö (40). ve Rıza Emre Ü. arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşürken, Oğuz Ö. silahıyla Eren Tutum'un üzerine ateş açtı. Açılan ateş sonucunda mermi Tutum'un ağzından girip boynuna saplandı. Çevredekilerin yardımıyla yaralı ticari taksiyle İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma götürüldü.

AMELİYATA ALINACAK

Tedavi altına alınan Tutum'un boynuna saplanan mermiyi çıkarmak için ameliyatta alınacağı öğrenildi. Yaralının bilincinin açık olduğu ve kurşunun çıkarılması için ameliyata alınacağı öğrenildi.

ŞÜPHELİLER YAKALANDI

Olay yerinden otomobille kaçan şüpheliler Oğuz Ö. ve Rıza Emre Ü polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


YORUMLAR


İş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Yere Düşen 100 Lirayı Gizlice Alıp Cebine Koyan Vatandaş Gözaltına Alındı