Ahmet Şerif İzgören'den Aydın ADM Çalışanlarına Seminer - Son Dakika
Güncel

Ahmet Şerif İzgören'den Aydın ADM Çalışanlarına Seminer

Ahmet Şerif İzgören\'den Aydın ADM Çalışanlarına Seminer

ADM EDAŞ, şirket içi eğitimleriyle değer yaratmaya devam ediyor.

23.10.2015 10:40  Güncelleme: 10:43

Teknolojik yatırımlarla sektörüne öncülük eden ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, faaliyet bölgesinde 1,8 milyon tüketicisine sunduğu hizmetlerde kalite standardının geliştirilmesi hedefi ile şirket içi eğitimler konusunda hassasiyetini sürdürüyor. Kurum kültürünün bir yansıması olarak çalışanlarına sosyal ve kültürel fayda sağlamayı amaçlayan ADM EDAŞ, yıl boyu süren eğitimlerde çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun teknik, fonksiyonel ve kişisel gelişim eğitimleri gerçekleştiriyor.

ADM EDAŞ, şirket içi eğitimleriyle değer yaratmaya devam ediyor

Çalışanlarının performansını üst seviyede tutacak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinliklere önem veren ADM EDAŞ, bu kapsamda geçtiğimiz akşam yeni bir eğitim semineri daha düzenledi. Profesyonel eğitim dünyasının duayen ismi Ahmet Şerif İzgören'in "Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak" adlı semineri Aydın Büyükşehir Belediyesi Şükran Güngör Tiyatro Sahnesi'nde gerçekleştirildi.

Seminere ADM EDAŞ Aydın İl Müdürlüğü'ne bağlı çalışanlar aileleriyle birlikte katılırken, duygusal anların ve neşeli dakikaların peşisıra yaşandığı seminerde İzgören girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük ve hoşgörü değerlerini vurguladı.
ADM EDAŞ İcra Kurulu Üyesi ve Aydın Bölge Müdürü Ahmet Arı'ya vekaleten seminere katılan Aydın Bölge Yapım İşleri Yöneticisi Halil Yorgalı seminer sonrasında kısa bir konuşma gerçekleştirirken, "Şerif Hocamızla geçen sene de keyifli bir seminerde birlikte olmuştuk, yine böyle bir seminerde çalışma arkadaşlarımla beraber yer almaktan çok keyif aldım. Kendisinin bilgi ve tecrübelerinin bizler için oldukça faydalı olacağına inanıyorum." dedi. Konuşmanın ardından Yorgalı, Ahmet Şerif İzgören'e hediyesini takdim etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ahmet Şerif İzgören'den Aydın ADM Çalışanlarına Seminer - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement