AK Parti İl Başkanı Çalışkan'dan Ziyaret - Son Dakika

AK Parti İl Başkanı Çalışkan'dan Ziyaret

20.10.2018 12:15
AK Parti İl Başkanı Çalışkan'dan Ziyaret, System.String[]

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, Seyitgazi ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, Seyitgazi ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk olarak Seyitgazi İlçe Belediye Başkanı Hasan Kalın ve AK Parti İlçe Başkanı Zekai Tunç ile bir araya gelen Çalışkan, daha sonra Kırka Bor İşletme Tesislerini ziyaret etti.

Öğle yemeğini fabrika işçilerle yiyen Çalışkan, vatandaşlarla buluştuğu toplantıda yaptığı konuşmada, "İlçemizde bu denli ilgi görmek bizleri çok mutlu etti. Ak belediyecilik farkı Seyitgazi'de gözle görülür derecede fark ediliyor. Bu bağlamda ilçemize yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Hasan Kalın ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimlerindeki üstün performanslarından dolayı İlçe Başkanımız Zekai Tunç ve teşkilat mensuplarımıza da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti İl Başkanı Çalışkan'dan Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi