Ak Partili Belediye Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor - Son Dakika

Ak Partili Belediye Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor

13.02.2014 11:08
Ak Partili Belediye Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor, System.String[]

AK Partili Belediye Başkan Adayları, 30 Mart’taki Belediye Başkanlığı Seçimleri için çalışmalarına devam ediyor.

AK Partili Belediye Başkan Adayları, 30 Mart'taki Belediye Başkanlığı Seçimleri için çalışmalarına devam ediyor.

İl Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)'nin koordinesindeki çalışmalar kapsamında adaylar, ilçelerinde vatandaştan oy ve destek istiyor. AK Parti Akşehir İlçe Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, İlçe Teşkilat Mensupları ile belde belediye başkanları; Akşehir Canlı Hayvan Pazarı ve Kesim Yeri'nde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Esnafın sorunları ve taleplerini dinleyen Salih Akkaya ve beraberindeki teşkilat mensupları, önümüzdeki dönemde Akşehir'de her şeyin çok daha güzel olacağını söyledi.

AK Parti Akşehir heyeti esnaf ziyaretinin yanı sıra vatandaşı da evlerinde ziyaret ediyor. Her akşam birkaç eve konuk olan AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya, vatandaşa kendini, gelecek dönem planlamaları, AK Parti, İktidar ve Başbakan Erdoğan'a yönelik yapılan operasyonu anlatıyor.

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya gibi Ereğli Belediye Başkan Adayı Özkan Özgüven de Ereğli ve beldelerine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşla evlerinde bir araya geliyor.

Ereğli genelinde yürüttüğü seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti Ereğli İlçe Belediye Başkan Adayı Özkan Özgüven, çalışmalarını ara vermeden sürdürdüklerini ifade etti. Yaklaşık bir aydır gece gündüz sahada olduklarını söyleyen Özgüven, "Zaman zaman bizim de yorulduğumuz oluyor. Ancak vatandaşımızın bize olan sevgi ve ilgisi bu yorgunluğumuzu bizlere unutturuyor. Bizler, tüm enerjimizi ortaya koyarak 30 Mart'ta AK Parti'nin Ereğli'de de ipi göğüslemesini sağlayacağız inşallah" dedi.

31 ilçede olduğu gibi Hadim de 30 Mart'a hazırlanıyor. Hadim Belediye Başkanı ve AK Parti Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran ile ilçe teşkilat mensupları, Hadim'de ev ziyaretleri gerçekleştirdi. - KONYA

Ak Partili Belediye Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor
Ak Partili Belediye Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ak Partili Belediye Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı İstanbul'da kar yağışı öğleden sonra yeniden başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek 2 bin yıllık tarihi olan 'ölümsüzlük mantarı' Düzce'de üretildi Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu