Son Dakika Haberleri: Akhisar Beyoba Üretime Hazırlanıyor

Akhisar Beyoba Üretime Hazırlanıyor

9 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Akhisar ilçesi Beyoba Mahallesi'nde bulunan tarımsal sulama tesisinde bakım onarım çalışmalarına başladı.

Akhisar Beyoba Üretime Hazırlanıyor, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Akhisar ilçesine bağlı Beyoba Mahallesi'nde bulunan tarımsal sulama tesisinde bakım onarım çalışması başlatıldı. Sulama sezonu gelmeden önce çiftçilerin en kolay ve rahat bir şekilde suyu alabilmeleri için 60 adet su çıkışında yenileme çalışmaları başlatıldı. 60 adet manşon, 60 rediksiyon, 60 erkek yapıştırma kafa ve 60 mandallı dişi tapa ile yenilenerek, vatandaşların talepleri doğrultusunda tesiste iyileştirme çalışmaları yapıldı. Yapılan çalışmaları Kırsal Hizmetler Dairesi Teknikeri Mustafa Şahin ve Beyoba Mahallesi Tarımsal Sulama Tesis Sorumlusu Taner Önay yerinde takip ederken, çalışmaların en kısa zamanda bitirileceği bilgisi verildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Bircan Gençoğlu çalışmaların 17 ilçede aralıksız devam ettiğini belirterek, teknik ekipler tarafından çiftçilerin mağdur olmamaları için çalışmaların yapıldığını kaydetti.
Survivor 2019'un İlk Yarışmacısı MasterChef Yarışmacısı Murat Özdemir Oldu Doktorlar, Candan Erçetin'i Yuhalayıp Salonu Terk Etti

Şarkıcı Berkay, Arda'nın Saldırı Sonrası Dostlarını Aramış: Bu Mekanı Tarayacaksınız, Arda'nın da Bacağına Sıkacaksınız