Aksaray Belediyesi, bayram boyunca müzik ziyafeti sunuyor - Son Dakika

Aksaray Belediyesi, bayram boyunca müzik ziyafeti sunuyor

Aksaray Belediyesi, bayram boyunca müzik ziyafeti sunuyorAKSARAY'da belediye tarafından Kurban Bayramı nedeniyle müzik kutusuna dönüştürdüğü araçla, şehrin cadde ve sokaklarını gezip Aksaraylılara canlı müzik sunuyor.

Aksaray Belediyesi, bayram boyunca müzik ziyafeti sunuyor

AKSARAY'da belediye tarafından Kurban Bayramı nedeniyle müzik kutusuna dönüştürdüğü araçla, şehrin cadde ve sokaklarını gezip Aksaraylılara canlı müzik sunuyor. Aksaray Belediyesi, Kurban Bayram'ında vatandaşlara müzik şöleni sunmak için bir aracı müzik kutusuna dönüştürdü. Araç, Aksaray'ın mahallelerini gezerek vatandaşlara eğlenceli dakikalar yaşattı. Müzik Kutusu aracına eşlik eden bir başka araçta ise çocuklara ve vatandaşlara çeşitli ikramlıklar ve sürpriz hediyeler dağıttı. Sunulan hizmet, çocuktan yaşlısına kadar her yaş grubunun gönlünü fethetti. Evlerinin balkonlarına çıkan bazı vatandaşlar, etkinliği cep telefonlarıyla kaydetti. Bazı vatandaşlar ise şarkılara tempo tuttu.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, canlı müzik yayın yapan aracın Kurban Bayramı boyunca Aksaray'ın cadde ve sokakların müzik ziyafeti sunacağını belirtti. Başkan Dinçer, 'Ramazan Bayramında sokağa çıkma kısıtlaması sırasında benzer bir uygulama yapmış, mahalle mahalle dolaşarak Aksaraylı hemşerilerimize müzik ziyafeti sunmuştuk. Bu hizmetimiz çok beğenildi. Bu bayram da canlı müzik aracımız cadde ve sokaklarımızda dolaşarak vatandaşlarımızın bayram sevincine ortak oldu. Kurban Bayramında sokağa çıkma kısıtlaması yok ancak bazı vatandaşlarımız tedbirli davranarak zorunlu olmadıkça dışarı çıkmıyorlar. Bizlerde her zaman vatandaşlarımızı uyarıyoruz. 'Hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden güçlü değildir' diyoruz. Hijyene dikkat etmelerini, sosyal mesafe kuralları ve maske kullanmaları konusunda hassas davranmalarını tavsiye ediyoruzö dedi.

Aksaray Belediyesi, bayram boyunca müzik ziyafeti sunuyor

YORUMLAR

Son Dakika

Esed rejiminin İdlib'de sızma girişimi püskürtüldü Koronavirüs vakalarının arttığı Kütahya'da düğün, nikah, nişan organizasyonları yasaklandı Öldürüldüğü söylenen PKK elebaşı Cemil Bayık'la ilgili AK Partili Şamil Tayyar'dan iddiaları güçlendiren sözler Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, annesini ve kardeşini öldürdü Meral Akşener'den erken seçim tahmini: 2021'in Haziran ayında olabilir Bitlis'te 36 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü'den ikinci dalga uyarısı: Vaka sayıları daha da artacak Sanatçı Hümeyra'nın 47 yaşındaki oğlu Sadık Bigat hayatını kaybetti Son Dakika: Milli Eğitim Bakanlığı, okulların açılmasıyla ilgili açıklama yaptı: Süreç nihai aşamada Kaçkar Köyü'ne selin geliş anı köylüler tarafından görüntülendi Denizde bikinisinin iplerini çözen eski manken Lilly Becker, göz göre göre frikik verdi Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok Sahnede Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür eden Murat Övünç hakkında karar verildi Ahşap evde çıkan yangın faciaya neden oldu: 5 ölü "Bir teneke altın var" rivayetine inanan defineciler, tarihi köprüyü talan etti