Akşener: "Stockholm'deki failler hakkında suç duyurusunda bulunacağız" - Son Dakika

Akşener: "Stockholm'deki failler hakkında suç duyurusunda bulunacağız"

25.01.2023 11:32

İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in salona girişi ve kürsüye çıkışı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in konuşması TBMM - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.

İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in salona girişi ve kürsüye çıkışı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in konuşması TBMM - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.(1)

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etti İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etti İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan, Ağıralioğlu Açıklaması: 'İstifa Tek Taraflı Bir Karar Verme Usulüdür... Herhangi Bir Görüşme Gerçekleşmeyecektir' İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan, Ağıralioğlu Açıklaması: 'İstifa Tek Taraflı Bir Karar Verme Usulüdür... Herhangi Bir Görüşme Gerçekleşmeyecektir' Akşener ve Yavaş Ankara'da Gençlerle Bir Araya Geldi. Akşener: 'Bu Seçimi Sizin İçin Almak Durumundayız' Akşener ve Yavaş Ankara'da Gençlerle Bir Araya Geldi. Akşener: 'Bu Seçimi Sizin İçin Almak Durumundayız'

Son Dakika Güncel Akşener: 'Stockholm'deki failler hakkında suç duyurusunda bulunacağız' - Son Dakika


Advertisement