Alex Tataryan & Asli Mavİtan "MASUM" - Son Dakika

Alex Tataryan & Asli Mavİtan "MASUM"

05.03.2018 16:39
Alex Tataryan & Asli Mavİtan "MASUM"

"Çok Zor", "Aşk Senin Adın", "Bugünlerde", "Bilmece", "Depresif Polyanna", "Gidelim Buralardan", ''iki kalp mesafesi'', "Manidar" gibi şarkıların sahibi Alex Tataryan yeni şarkısı "Masum"u kısa bir süre önce yayınladı.

Kendisine ait müzik şirketi 'Alext Prodüksiyon' etiketiyle dijital dünyada müzik severlerin beğenisine sunulan "Masum" şarkısında Alex Tataryan ilk defa oyuncu kız kardeşi Aslı Mavitan ile birlikte düet yaptı.

Alex Tataryan'ın kız kardeşi Aslı Mavitan oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da iddialı olduğunu gösterdi.

Yakın zamanda 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Savcı Arzu' rolüyle seyirci karşısına çıkan Aslı Mavitan ve ağabeyi Alex Tataryan ile yaptıkları 'Masum' adlı parçaya çektikleri klibi sosyal medyadan paylaştı. İki kardeşin seslerinin uyumları takipçilerinden tam not aldı.

Sözü ve müziği Alex Tataryan'a ait şarkının video klibini de Aslı Mavitan'ın kardeşi Emir Mavitan ile Arınç Arısoy çekti.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Alex Tataryan & Asli Mavİtan 'MASUM' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement