Son Dakika Haberleri: Aleyna Tilki ile Hollywood'un Yıldızı Oyuncusu Brigitte Bardot Benzerliği Sosyal Medya'da Olay Oldu!

Aleyna Tilki ile Hollywood'un Yıldızı Oyuncusu Brigitte Bardot Benzerliği Sosyal Medya'da Olay Oldu!

29 gün önce

Geçtiğimiz günlerde pijamalı halleriyle İtalya'yı birbirine katan Aleyna Tilki, Milano'da verdiği pozlarla ünlü Fransız sinema oyuncusu Brigitte Bardot'a benzetildi.

Aleyna Tilki, İtalya, Milano'da fotoğrafçı Aytekin Yalçın'a özel pozlar verdi. Aleyna makyajı, saçı ve tarzıyla 60'ların dünyaca ünlü Fransız yıldızı Brigitte Bardot'nun (84) gençliğine benzetildi.

Manken, sinema oyuncusu ve hayvan hakları savunucusu Brigitte Bardot'un gençliğine benzetilen Aleyna Tilki'nin fotoğraflarına yorum yağdı. Genç sanatçı, İtalya sokaklarında pijamayla gezdiği için gelen eleştirilere de şöyle cevap verdi:

"Siz yataktan kalkmış en doğal halinizi inkar edip, olmadığınız ama içerisinde –mış gibi yaptığınız kişiliğinizi caddelerde sergilerken ayıp değil!

'HER AN AYIP OLMAYA HAZIRIM BU KONUDA'

Ama benim bazen ne giydiğimi düşünmeden de pijamayla sokağa çıkabilme rahatlığım ayıp! Öyleyse ben her an ayıp olmaya hazırım bu konuda… Gün gelir gerçek aşkı gözlerinde gördüğüm dilenciler gibi giyinirim. Hepsi benim içimde mevcut. İçimde yapayalnız kalmış küçük dilenci kız da, o sahnelerde ışıldayan da benim.

'ŞOVU İŞİ OLANLARA BIRAKIN'

Eleştirerek prim, şov yapmayın. Şovu işi şov olanlara bırakın"

Aleyna Tilki, Memleketine Gitti, Görenler Gözlerine İnanamadı!

Aleyna Tilki, Pijamasıyla İtalya Sokaklarını Birbirine Kattı

Aleyna Tilki, "Evlenecem, Vermezlerse Kaçacağım" Espirisiyle Kahkahaya Boğdu

Aleyna Tilki ve David Beckham'ın Oğlu Instagram'dan Takipleşmeye Başladı


YORUMLAR


15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Emniyet Müdürünün Şehit Edildiği Olayla İlgili Konuşan İçişleri Bakanı Soylu, Gözyaşlarını Tutamadı

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na Asgari Ücret Yanıtı