Son Dakika Haberleri: Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti

Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti

6 gün önce

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda insan olmayı sıkıcı bulduğunu ifade eden ünlü popçu Aleyna Tilki, "İnsan olmak çok sıkıcı" ifadesini kullandı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Aleyna Tilki, "İnsan olduğum için çok kısıtlanıyorum şuan. İnsan olmak çok sıkıcı" paylaşımı yaparak insan olmayı sıkıcı bulduğunu ifade etti.

"İNSAN OLMAK ÇOK SIKICI"

18 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinedir yaptığı paylaşımlarla dikkat çekici açıklamalarda bulunuyor. Son paylaşımında "İnsan olduğum için çok kısıtlanıyorum şuan. İnsan olmak çok sıkıcı" sözlerini kullanan ünlü şarkıcı, insan olmayı sıkıcı bulduğunu yazdı.

TAKİPÇİLERİ MESAJ YAĞMURUNA TUTTU

Aleyna Tilki'nin "İnsan olmak çok sıkıcı!" paylaşımından sonra takipçileri tarafından mesaj yağmuruna tutuldu. Sıra dışı yorumların geldiği mesajlarda " Tilki ol", "Keşke insan yerine kaktüs olsaydın" ve "Gel beraber ejderha olalım" gibi yorumlar geldi.

İşte Aleyna Tilki'nin paylaşımına yapılan yorumlar:


YORUMLAR (3)


Direksiyondaki Anne, Araçtan Düşen Çocuğunu Fark Etmeden Yoluna Devam Etti Köpeğe Tekme Atmaya Çalışan Adam, Düşerek Kafasını Park Halindeki Arabaya Çarptı

Uyuşturucu Kullandığı İddia Edilen Eser Yenerler, Suç Duyurusunda Bulundu Ispartalı Öğretmen, Öğrencilerine Rap Müzik ve Düzenlediği Turnuvalarla İngilizce Öğretiyor