Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti - Son Dakika

Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti

11.01.2019 09:53

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda insan olmayı sıkıcı bulduğunu ifade eden ünlü popçu Aleyna Tilki, "İnsan olmak çok sıkıcı" ifadesini kullandı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Aleyna Tilki, "İnsan olduğum için çok kısıtlanıyorum şuan. İnsan olmak çok sıkıcı" paylaşımı yaparak insan olmayı sıkıcı bulduğunu ifade etti.

"İNSAN OLMAK ÇOK SIKICI"

18 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinedir yaptığı paylaşımlarla dikkat çekici açıklamalarda bulunuyor. Son paylaşımında "İnsan olduğum için çok kısıtlanıyorum şuan. İnsan olmak çok sıkıcı" sözlerini kullanan ünlü şarkıcı, insan olmayı sıkıcı bulduğunu yazdı.

TAKİPÇİLERİ MESAJ YAĞMURUNA TUTTU

Aleyna Tilki'nin "İnsan olmak çok sıkıcı!" paylaşımından sonra takipçileri tarafından mesaj yağmuruna tutuldu. Sıra dışı yorumların geldiği mesajlarda " Tilki ol", "Keşke insan yerine kaktüs olsaydın" ve "Gel beraber ejderha olalım" gibi yorumlar geldi.

İşte Aleyna Tilki'nin paylaşımına yapılan yorumlar:

Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti
Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti

Son Dakika Güncel Aleyna Tilki, İnsan Olmayı Sıkıcı Bulduğunu İfade Etti - Son Dakika

YORUMLAR (41)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul için yeni tedbirler mi var? Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu sonrası konuşuyor Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Manchester United Hakan Çalhanoğlu'na 5 yıllık teklifte bulundu Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı