Kuliste kurşun döktüren Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı - Son Dakika

Kuliste kurşun döktüren Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı

28.01.2021 10:52

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerin başında gelen ünlü şarkıcı Alişan, son olarak kurşun döktürdüğü anları paylaştı.

'Kötü enerji'den kurtulmak isteyen Alişan, sunduğu program sonrası kuliste kurşun döktürdü. 'Gözünüz çıksın' diyen Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı.

Alişan kuliste kurşun döktürdü

Alişan dün Demet Akalın ile yaptığı program sonrası kuliste kurşun döktürdü. Çok fazla nazara geldiğini söyleyen türkücü, o anları sosyal medyadan paylaştı.

Kuliste kurşun döktüren Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kuliste kurşun döktüren Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü Liselerde yüz yüze sınavlar, 8 Mart'tan itibaren yapılacak Rıdvan Dilmen'den çarpıcı iddia: Alanyaspor, Çağdaş Atan'ın görevine son vermeyi düşünüyor Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin açılışında iki eksik bulup Bakan'ı uyardı Mehmet Ali Erbil'den "Ekranlara geri dönecek misiniz?" sorusuna yürek burkan cevap Safranbolu'da heyecan yaratan keşif! 2 bin 500 yıllık gizli geçit bulundu