Alkol bitince dezenfektan içen 8 kişi hayatını kaybetti - Son Dakika

Alkol bitince dezenfektan içen 8 kişi hayatını kaybetti

01.12.2020 19:43

Rusya'nın Yakutsk bölgesinde düzenlenen bir ev partisinde, alkol bitince dezenfektan içen 9 kişiden 8'i hayatını kaybetti. Bir kişinin hastanede tedavisi sürüyor.

Rusya'nın Yakutsk bölgesine bağlı Tomtor köyünde düzenlenen bir partide, 44 yaşındaki iş adamı Alexander Kalinin, alkol tükenince partiye katılanlar için Kovid-19'a karşı kullanılan dezenfektan tedarik etti.

8 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Dezenfektanı içen 9 kişiden 8'i hayatını kaybetti. Bir kişinin hastanede tedavisi devam ediyor. İşadamı insanların ölüme sebep olan yasadışı maddeyi tedarik etme suçundan tutuklandı.

Olaydan sonra polis, işadamının verdiği adreslerde elde ettiği 4,879 litre dezenfektanın fotoğraflarını paylaştı.

Alkol bitince dezenfektan içen 8 kişi hayatını kaybetti
Alkol bitince dezenfektan içen 8 kişi hayatını kaybetti
Alkol bitince dezenfektan içen 8 kişi hayatını kaybetti

Son Dakika Dünya Alkol bitince dezenfektan içen 8 kişi hayatını kaybetti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce karısını sonra kendisini öldürdü Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Irkçılıkla suçlanan Ibrahimovic kendini savundu: Zlatan'ın dünyasında ırkçılığa yer yok Son Dakika: Türkiye'de 27 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 132 kişi vefat etti, 7 bin 489 yeni vaka tespit edildi Bilim Kurulu üyesi Prof. Özlü, 'Yüz yüze eğitim 15 Şubat'ta başlar mı?' sorusunu yanıtladı, 4 tehdidi sıraladı Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı
22:12