Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi - Son Dakika

Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi

23.09.2015 16:02
Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi, System.String[]

Almanlara kariyer ve yaşam dersi verdi Almanya'da yaşayan Kariyer ve yaşam koçu Zerrin Börçek, Düsseldorf kentinde bulunan Film Müzesi'nde düzenlediği seminerde Alman davetlilere sunum yaptı.

Almanlara kariyer ve yaşam dersi verdi

Almanya'da yaşayan Kariyer ve yaşam koçu Zerrin Börçek, Düsseldorf kentinde bulunan Film Müzesi'nde düzenlediği seminerde Alman davetlilere sunum yaptı.

Düsseldorf şehrinde Kariyer ve yasam koçu olarak çalışan ve bu alanda hizmet veren bir şirketi de bulunan Zerrin Börçek, çok sayıda davetlinin katıldığı Çözüm Odaklı Psikolojik Danışmanlık başlığı altında bir seminer gerçekleştirdi. İş dünyasında kadının yerinin ele alındığı semire kadınların ilgisi yoğun olurken, salonda davetlilere dünya sinemasında isim yapmış Marlene Dietrich, Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Jodie Foster, gibi kadın artistlerin tanınmış filmlerinden görüntüler izletildi.

Salonda davetlilere bir pano üzerinden grafikler eşliğinde sunum yapan Zerrin Börçek, kariyer planlama, hedef belirleme, duygu kontrolü ve öz güven geliştirme gibi ana konuları anlattı. Kendisinden yardım isteyenlere, çözüm odaklı psikolojik danışmanlık hizmeti verildiğini belirten Zerrin Börçek habercilere, sektörde yaptığı çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi bir kadın olarak bu alanda edindiğim bilgi ve tecrübemi, kadınlara aktarabilmeyi hedefliyorum. İş dünyasında kadınların, öz güvenlerini geliştirmeye, gerçek potansiyellerini keşfetmeye ihtiyaçları var. Ben de bu noktada bildiklerimi kadınlara aktarmak istiyorum ve bunun içinde seminerler düzenlemeye hız verdim.

KARİYER YAPMAK İSTEYEN KADINLAR BİZE BAŞVURABİLİR

Kariyer yapmak isteyen ve bunun için eğitim desteği almak isteyen kadınlara destek vermeye hazırım diyen Zerrin Börçek, seminerlerimizi uluslararası olsun diye daha çok Almanca olarak yapıyoruz, ama talep gelmesi halinde Türkçe olarak ta seminer yapabiliriz dedi.

Özellikle kadınların kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için program hazırladığını söyleyen Zerrin Börçek, www.zerrin-boercek.de internet adresinden şirketlerine ulaşmaları halinde kadınlara, başarı yolunda kendilerine eşlik edeceğini belirtti.

Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi
Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi
Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi
Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Almanlara Kariyer ve Yaşam Dersi Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Aşılanan kişi sayısı 1 milyonu geçti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Gidişata göre 15 Şubat'ta okulların açılması yönünde kararlılığımız var Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce sorusuna yanıt: Parti kurmak serbesttir, isteyen arkadaşlar parti kurarlar ATM'lerden paralarını, boyu iki buçuk metreyi aşan karın üstüne oturarak çekiyorlar Son Dakika! Futbolseverlerin dört gözle beklediği Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin günü belli oldu Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi Abdurrahman Dilipak koronavirüs aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu Cemiyet hayatının ünlü siması Kerem Dürüst, uyuşturucudan gözaltına alındı