Son Dakika Haberleri: Amsn Neden Live Messenger'dan Daha İyi?

Amsn Neden Live Messenger'dan Daha İyi?

8 yıl önce

Windows Live Messenger'ın hantallığı sizi de canınızdan bezdirdiyse bir de bunu deneyin!

Amsn Neden Live Messenger'dan Daha İyi?, System.String[]
MSN Messenger, ICQ'nun tahtını elinden aldığı günlerden beri yükselişte. Ancak Windows Live Messenger'ın arayüzüne adapte olamayan kullanıcılardansanız veya yavaş olması gibi farklı bir nedenle onu sevmiyorsanız, size aMSN'i denemenizi tavsiye ediyoruz.

İndirin: Bir anında mesajlaşma yazılımını yüklemekle 20 dakika uğraşmak istemiyorsanız, aMSN'i 3 dakika içinde yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. Programın tek dezavantajı, bir üçüncü parti yazılım yüklemeye çalışması. Ancak bunu kabul etmeden ilerlemeniz mümkün.

Uyumluluk: aMSN, açık kaynak kodlu olmasının yanı sıra Linux, Windows, Mac, FreeBSD ve Nokia N900 üzerinde de çalışıyor.

Kullanım kolaylığı: MSN Messenger ve hatta Skype bile bir anında mesajlaşma yazılımı için fazlasıyla hantallar. aMSN ise oldukça basit ve MSN Messenger ile aynı ara yüze sahip. Ancak her şey daha hızlı, hafif ve bulunması daha kolay.

aMSN'in çekici diğer özelliklerinden bir tanesi, örneğin "X" düğmesine tıklamanın ne yapacağını belirleyebilmeniz (pencereyi küçültmek veya kapatmak gibi).Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu Emeklilere Yatırılacak Bayram İkramiyelerinin Tarihleri Belli Oldu Son Dakika! Hollanda Polisi, Utrecht Saldırganın