Angelica" Yıl Sonunda Vizyonda Olacak - Son Dakika

Angelica" Yıl Sonunda Vizyonda Olacak

03.03.2015 23:36

"Angelica" Arthur Phillips'in aynı isimli romanından uyarlandı.

"Angelica" Arthur Phillips'in aynı isimli romanından uyarlandı. Viktorya döneminde bir çiftin ilk çocuklarını kucaklarına aldıkları andan itibaren doğa üstü olaylara tanıklık etmelerinin anlatıldığı filmde Jena Malone, Angelica'nın annesini canlandırıyor. "Angelica"nın doğumunda ölümle burun buruna gelen anne kocasıyla cinsel ilişkiden kaçınırken, film Angelica'nın babasının saldırganlığı ve babaanne ile masum Angelica'nın hayatını anlatıyor.

Jena Malone Viktorya döneminde kadın olmanın anlatıldığı film hakkında konuştu:

"Ben birbirlerini seven iki genç insanın hayatlarında bir çok iniş çıkışlar yaşadıkları bu İngiliz kostümlü dramayı sevdim. Sadece bir aşk hikayesi olduğundan değil, aynı zamanda hikayenin virajları da önemli. Dönemin kadın isterikliği, tüm bu giysilerin kadın vücuduna etkileri gibi şeyleri. "

Malone giydiği kıyafetlerin oyunculuğu üzerindeki negatif etkilerinden şu sözlerle bahsetti:

"Bu film an be an vücudumu değiştirdi. Korse giymek yürüyüşünüzü farklılaştır

Yazar:

Etiketler:Gönderildi: 03 Mart 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

Angelica Yıl Sonunda Vizyonda Olacak
Angelica Yıl Sonunda Vizyonda Olacak

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Angelica' Yıl Sonunda Vizyonda Olacak - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor