Annesinin hdp önünde eylem yaptığı gence ev hapsi (2) - Son Dakika

Annesinin hdp önünde eylem yaptığı gence ev hapsi (2)

01.09.2019 17:46
Annesinin hdp önünde eylem yaptığı gence ev hapsi (2), System.String[]

HACİRE AKAR: OĞLUMA KAVUŞTUM, MUTLUYUMEv hapsi verilen oğlu Mehmet Akar ile birlikte adliyeden çıkan Hacire Akar, "Oğluma kavuştum, mutluyum. Bu dert bitti" dedi.

HACİRE AKAR: OĞLUMA KAVUŞTUM, MUTLUYUM
Ev hapsi verilen oğlu Mehmet Akar ile birlikte adliyeden çıkan Hacire Akar, "Oğluma kavuştum, mutluyum. Bu dert bitti" dedi. Mehmet Akar ise adliye çıkışında herhangi bir açıklama yapmadı. Aile, Sur ilçesinin Soğanlı Mahallesi'ndeki evlerine gitti.
Selim KAYA- Nurettin FİDANCAN/DİYARBAKIR,


- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Annesinin hdp önünde eylem yaptığı gence ev hapsi (2) - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Kiralık katil" iddialarına Kadir Şeker'in avukatından yanıt: Temeli olmayan iftiralar Yolun ortasında geri geri yürüyen kadın, polise zor anlar yaşattı Yıldız Tilbe, aşı ve HES kodu başta olmak üzere her şeye karşı çıktı: Devlet dahi yaptıramaz