Arama kurtarma çalışmaları sırasında bina çöktü! Canlı yayında olan muhabirin korkusu yüzüne yansıdı - Son Dakika

Arama kurtarma çalışmaları sırasında bina çöktü! Canlı yayında olan muhabirin korkusu yüzüne yansıdı

07.02.2023 09:42

10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6'lık deprem sonrası ekipler enkaz altında kalanları kurtarmak için canla başla mücadele ediyor. TRT ekranlarında Malatya'daki arama kurtarma çalışmaları canlı yayınlandığı esnada bina çöktü. O anda muhabirin korkusu yüzüne yansıdı.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ilde yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6'lık depremin bilançosu her geçen dakika daha da ağırlaşıyor.

2316 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Saat 23.20 itibarıyla depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı 2 bin 316'ya yükseldi. Sarsıntı nedeniyle 6 bin 217 bina yıkılırken, 13 bin 293 kişi de yaralandı.

EKİPLER CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR

Ekipler enkaz altında kalanları kurtarmak için canla başla mücadelesini sürdürüyor. Çalışmalar sırasında ara ara yıkımlar da gerçekleşiyor.

CANLI YAYINDA BİNA ÇÖKTÜ

Malatya'da arama kurtarma çalışmaları sırasında bir bina çöktü. Çökme anı TRT canlı yayınına yansırken, muhabirin korkusu yüzüne yansıdı.

YORUMLAR
500
Depremde büyük hasar alan camiyi görenler hayrete düşürüyor! Önü sağlam, arkası yıkık dökük Depremde büyük hasar alan camiyi görenler hayrete düşürüyor! Önü sağlam, arkası yıkık dökük Depremde hasar alan bu camiyi gören bir daha bakıyor Depremde hasar alan bu camiyi gören bir daha bakıyor Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor

Son Dakika Güncel Arama kurtarma çalışmaları sırasında bina çöktü! Canlı yayında olan muhabirin korkusu yüzüne yansıdı - Son Dakika


Advertisement