Son Dakika Haberleri: Arka Sokaklar'ın 433 Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Arka Sokaklar'ın 433 Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

3 yıl önce

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Arka Sokaklar dizisinin 433. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında özel harekat sahnesi izleyenlerin nefeslerini kesti.

Arka Sokaklar'ın 433 Bölüm Fragmanı Yayınlandı!, System.String[]

Arka Sokaklar dizisinin 433. bölümü yayınlandı. Malik Botan, Mesut'tan intikam almak için Tunç'u kaçırıyor. Mesut, eski günlerindeki gibi özel harekat ile birlikte operasyona katılıyor. Arka sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı izleyenlerin nefesini kesiyor.

MESUT, ÖZEL HAREKATLA OPERASYONA KATILIYOR

Malik Botan, Mesut'a olan öfkesi nedeniyle ondan intikam alma peşinde yoluna devam eder. Bunun için Tunç'u kaçırtarak Mesut'u can evinden vurmak ister. Tunç'un kaçırıldığını öğrenen Mesut, deliye döner ve Malik en hızlı şekilde bulup oğlunu kurtarmak ister. Mesut ve ekip buldukları izlerin peşinden büyük bir operasyona gider. Mesut ise eski günlerdeki gibi şehirden uzak operasyonlara katılarak Malik'in oyununa son verme peşindedir.

TUNÇ ÖLECEK Mİ?

Tunç bir varilin içerisine baygın şekilde hapis edilerek araçla uzaklara götürülür. Fakat o araç büyük bir kazaya giderek uçurumdan aşağı yuvarlanır. Tunç, hayata gözlerine yumarak Malik Botan'ın amacına ulaşmasına neden mi olacak?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 17 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.

Haber Yayın Tarihi : 11.03.2017 12:20 

YORUMLAR


2 yaşındaki çocuk 3. kattan beton zemine çakıldı! O anlar kamerada Sevgilisini kalbinden bıçaklayarak öldüren 2 çocuk annesi tahliye edildi 3 yaşındaki Ayaz'a dehşeti yaşatan bakıcıyı işadamının dikkati ele verdi