Son Dakika Haberleri: "Arka Sokaklar"ın Fragmanı Yayınlandı, Örgüt Rıza Baba'nın Sicilini Ele Geçiriyor

"Arka Sokaklar"ın Fragmanı Yayınlandı, Örgüt Rıza Baba'nın Sicilini Ele Geçiriyor

3 yıl önce

"Arka Sokaklar" dizisinin 430. bölüm fragmanı yayınlandı. Rıza Baba ve ekibinin yaptığı operasyonda, örgütün, Rıza Baba'nın bütün bilgilerini ele geçirdiği görülüyor.

Kanal D'nin fenomen dizisi "Arka Sokaklar"ın 430. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide yine heyecan dorukta! Rıza Baba ve ekibi büyük bir operasyona gidiyor. Yapılan baskında örgütün, Rıza Baba'nın bütün bilgilerini ele geçirdiği görülüyor.

RIZA BABA'YA HAİN PLANLAR MI DÜZENLENİYOR?

Rıza Baba ve ekibi büyük bir operasyona gidiyor. Oktay kız kardeşini kurtarabilecek mi? Örgüt karargahına yapılan baskın sonucu önemli hücre sorumluları, kod adları, adresler ve telefon numaraları ele geçirilir. Hatta Rıza Baba için hazırlanan özel bir dosya bile vardır. Örgütün Rıza Baba için yaptığı hain bir plan mı var?

OKTAY ARİF MÜDÜRÜ SATACAK MI?

Oktay'ın kız kardeşinin başı belaya giriyor. Arif müdürün ölümüne karşılık, kız kardeşini serbest bırakacaklarını telefonda öğreniyor. Oktay bu teklife nasıl geri dönüş yapacak?

'ARKA SOKAKLAR' 24 ŞUBAT 2017'DE

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle 24 Şubat Cuma akşamı Kanal D'de!

Haber Yayın Tarihi : 18.02.2017 08:26 

YORUMLAR


Çığ kütlesinde tehlikeli selfie! Trump, röportaj sırasında öksüren kişiyi dışarı attırdı! Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi