Son Dakika Haberleri: Arslan: "31 Mart Seçiminde Bütün Şer Odakları Bir Araya Gelmişler"

Arslan: "31 Mart Seçiminde Bütün Şer Odakları Bir Araya Gelmişler"

5 gün önce

AK Parti Sarıkamış Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı yapıldı.

AK Parti Sarıkamış Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı yapıldı.

Açılışa, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ve Sarıkamış Belediye Başkanı Köksal Toksoy ve partililer katıldı.

Burada konuşan Arslan, şehitler diyarı Sarıkamış'ın altyapı ihtiyaçlarının giderildiğini belirterek, "Toprağın altına yaptığımız hizmet görülmez, görülmediği zaman da bir şey yapılmadığı zannedilir ama 5 yılda 260 milyon, Kars şehir merkezinde harcanmamış bir paradır, burada hizmete sunuldu. Şimdi şehrin daha güzel olabilmesi için üstyapıya sıra geldi." dedi.

Halkın emrinde olduklarını ifade eden Arslan, "Ey Sarıkamış, Şehitler diyarı bunu bilin, size hizmet etmek önemli, belediye hizmetlerini yerine getirmek önemli. 31 Mart belediye seçimi, il genel meclisi seçimi elbetteki size hizmet edecek olanları seçmeniz önemli." diye konuştu.

Arslan, ülkenin istiklaline ve istikbaline sahip çıkacaklarını anlatarak, şunları dile getirdi:

"Bu topraklar için şahadet şerbeti içmiş bu coğrafyada canı, malı, donmak pahasına burayı bize vatan olarak bırakmış olanların ruhunun şad olabilmesi için bütün hainlere, bütün dış güçlere içimizde onlarla birlikte iş birliği yapan güçlere ders vermemiz lazım, işte o dersi inşallah Sarıkamış'tan vereceğiz. 31 Mart seçiminde bütün şer odakları bir araya gelmişler, dış güçlerle, terör örgütleriyle el ele vermişler, kol kola girmişler ve diyorlar ki 'Biz Türkiye'yi karanlık günlerine döndereceğiz, Suriye'ye, Irak'a, Lübnan'a Libya'ya çevireceğiz' diyorlar."

Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç ise, "Bu soğukta, bu havada burada olan insanların bir amacı var, şehirlerine 31 Mart seçimlerinde sahip çıkmak. Şehirlerin her geçen gün daha iyiye gittiğini gören Sarıkamışlılar bunun sürmesini istiyor." diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın da seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Sarıkamış halkından destek istedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tanzim Kuyruğu Eleştirisine Yanıt: Yokluk Değil, Varlık Kuyruğu CHP'den AK Parti'ye Geçen Belediye Başkan Adayı Saylak'ın, Erdoğan'la Telefon Görüşmesi Ortaya Çıktı

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı'ndan, Sitem Eden Muhtara: Duygu Sömürüsü Yapma Cumhurbaşkanı Erdoğan, "30 Yıllık Beklenti Sona Eriyor" Deyip Müjdeyi Verdi