SON DAKİKA AHMET ARSLAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Arslan Haberleri

 • 19 Ağustos 2017 21:46 Bakan Ahmet Arslan, Bakan Ahmet Arslan, "Karaman'ın Lojistik Merkezinin de 3 Ekim'de Tekliflerini Alacağız, İhale... Bakan Ahmet Arslan, "Karaman'ın lojistik merkezinin de 3 Ekim'de tekliflerini alacağız, ihale sürecini başlattık"KONYA - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Konya Yüksek Hızlı Tren Garı, Kayacık Lojistik Merkezi temel atma törenine katıldı.
 • 19 Ağustos 2017 21:03 Davutoğlu - Yüksek Hızlı Tren Garı ve Lojistik Merkezi Temel Atma Töreni Davutoğlu - Yüksek Hızlı Tren Garı ve Lojistik Merkezi Temel Atma Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'a hitaben, "Dünyada bu kadar güçlü yürüyüşünüzü devam ettirdiğiniz sürece, biz de sizlerin arkanızda yol yürümeye devam edeceğiz.
 • 19 Ağustos 2017 20:58 Bakan Arslan - Yht Garı ile Konya Lojistik Merkezi'nin Temel Atma Töreni Bakan Arslan - Yht Garı ile Konya Lojistik Merkezi'nin Temel Atma Töreni - Başbakan Binali Yıldırım'ın Konya Yüksek Hızlı Tren Garı ve Konya Lojistik Merkezi temel atma törenine gelmesi Başbakan Binali Yıldırım'ın vatandaşları selamlaması Başbakan Binali Yıldırımin protokol sırasına oturması İstiklal marşı okunması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kürsüye gelişi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın konuşması KONYA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Başbakan Binali Yıldırım'ında katıldığı, Konya Yüksek Hızlı Tren Garı ile Konya Lojistik Merkezi'nin temel atma töreninde konuştu
 • 19 Ağustos 2017 20:31 Konya Yüksek Hızlı Tren Garı ve Lojistik Merkezi Temel Atma Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'a hitaben, "Dünyada bu kadar güçlü yürüyüşünüzü devam ettirdiğiniz sürece, biz de sizlerin arkanızda yol yürümeye devam edeceğiz.
 • 19 Ağustos 2017 17:32 Bakanı Arslan: Bakanı Arslan: "Türkiye Mazlumlar İçin de Büyümek Zorunda" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bu ülke sadece 80 milyon için değil, dünyadaki mazlumlar ve mağdurlar için de büyümek zorunda.
 • 19 Ağustos 2017 16:51 Türkiye Mazlumlar İçin de Büyümek Zorunda Türkiye Mazlumlar İçin de Büyümek Zorunda" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bu ülke sadece 80 milyon için değil, dünyadaki mazlumlar ve mağdurlar için de büyümek zorunda.
 • 19 Ağustos 2017 16:46 Ulaştırma Bakanı Arslan: Ulaştırma Bakanı Arslan: "Bu Ülke Dünyadaki Mazlumlar ve Mağdurlar İçin de Büyümek Zorunda" Ulaştırma Bakanı Arslan: "Bu ülke dünyadaki mazlumlar ve mağdurlar için de büyümek zorunda"KONYA -Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bu ülke sadece 80 milyon için değil dünyadaki mazlumlar ve mağdurlar için de büyümek zorunda" dedi.
 • 19 Ağustos 2017 16:41 Ulaştırma Bakanı Arslan: Ulaştırma Bakanı Arslan: "Bu Ülke Dünyadaki Mazlumlar ve Mağdurlar İçin de Büyümek Zorunda" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Bu ülke sadece 80 milyon için değil dünyadaki mazlumlar ve mağdurlar için de büyümek zorunda” dedi.
 • 19 Ağustos 2017 14:24 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, Konya'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Konya Valisi Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret etti.
 • 18 Ağustos 2017 18:29 Bakan Arslan - Ankara-Kahramankazan Yolu Temel Atma Töreni Bakan Arslan - Ankara-Kahramankazan Yolu Temel Atma Töreni - Ulaştırma Bakanı Aslan'ın Ankara-Kahramankazan yolu temel atma töreninde konuşması ANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kahramankazan ilçesinde Ankara-Kahramankazan yolu temel atma töreninde konuştu.
 • 18 Ağustos 2017 18:16 Sarıkamış'a Yeni Tören Alanı Sarıkamış'a Yeni Tören Alanı Sarıkamış'ın mühendis Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın da destekleriyle ilçenin çehresini değiştirdiklerini sözlerine ekledi
 • 18 Ağustos 2017 16:41 Okka: Okka: "Lojistik Merkez Konya'nın Potansiyelini Ortaya Çıkaracak" Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, Başbakan Binali Yıldırım ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla temeli atılacak olan Konya-Kayacık Lojistik Merkez’le ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 • 18 Ağustos 2017 16:27 Ankara-Kahramankazan Yolu Temel Atma Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ankara-Kahramankazan Yolu Genişletme Projesi'nin birçok il ve ilçeye hizmet edeceğini belirterek, "Bu proje, uluslararası kavşak konumunda bulunan ülkemizin uluslararası koridorlarının tamamlayıcısı olacak.
 • 18 Ağustos 2017 10:15 Kağızman'da Asfalt Çalışmaları Kağızman'da Asfalt Çalışmaları Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın talimatıyla Kars genelinde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları sürüyor
 • 17 Ağustos 2017 15:12 Tşof Başkanı Apaydın'dan Ulaştırma Bakanı Ahmet Aslan'a Ziyaret Tşof Başkanı Apaydın'dan Ulaştırma Bakanı Ahmet Aslan'a Ziyaret TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın ile Genel Sekreteri Enver Yeniçeri, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyarette bulundu.
 • 17 Ağustos 2017 08:49 Kurban Bayramı'nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Kurban Bayramı'nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kurban Bayramı tatiline ilişkin, 30 Ağustos Çarşamba günü başlamak üzere, 5 Eylül Salı günü sabah 07
 • 16 Ağustos 2017 23:39 Bakan Arslan: Bakan Arslan: "30 Ağustos - 5 Eylül Yid Köprüleri Hariç, Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Olacak" ANKARA (İHA) – Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kurban Bayramı tatiline ilişkin, 30 Ağustos Çarşamba günü başlamak üzere, 5 Eylül Salı günü sabah 07.00’ye kadar, YİD köprüleri hariç, köprü ve otoyolların ücretsiz olacağını açıkladı.
 • 16 Ağustos 2017 22:56 Bakan Ahmet Arslan: "Eren Kardeşimiz Bize Bugün Ülkenin İstiklali ve İstikbali Söz Konusuysa Yaşıma... Bakan Ahmet Arslan: "Eren kardeşimiz bize bugün ülkenin istiklali ve istikbali söz konusuysa yaşıma bakmayın dedi"YALOVA - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dün Trabzon'da 15 yaşındaki Eren' Bülbül'ün şehit olmasıyla ilgili, "Eren kardeşimiz, çocuğumuz, evladımız 15...
 • 16 Ağustos 2017 22:46 Bakan Arslan'dan Bayram Müjdesi Bakan Arslan'dan Bayram Müjdesi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kurban Bayramına ilişkin, "30 Ağustos Çarşamba günü başlamak üzere, 5 Eylül Salı günü sabah 07.00'ye kadar, YİD köprüleri hariç, köprü ve otoyollar ücretsiz olacak" dedi.
 • 16 Ağustos 2017 22:42 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kurban Bayramına İlişkin, "30 Ağustos... IHAAW223633-GEN/16-08-2017 - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kurban Bayramına ilişkin, "30 Ağustos Çarşamba günü başlamak üzere, 5 Eylül Salı günü sabah 07.00’ye kadar, YİD köprüleri hariç, köprü ve otoyollar ücretsiz olacak" dedi.
 • 16 Ağustos 2017 10:39 TÜRKSAT-6A'da Üretim Başladı TÜRKSAT-6A'da Üretim Başladı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın başkanlığında, "TÜRKSAT-6A Yerli Haberleşme Uydusu Geliştirilmesi ve Üretimi Projesi"ne ilişkin bir toplantı yaptı
 • 13 Ağustos 2017 11:41 Şehitler Köprüsü'ndeki Çalışmalar 25 Ağustos'ta Bitecek Şehitler Köprüsü'ndeki Çalışmalar 25 Ağustos'ta Bitecek Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Şehitler Köprüsü'ndeki çalışmaların 25 Ağustos'ta biteceğini açıkladı.
 • 12 Ağustos 2017 22:29 Yalova'da Balıkçı Barınağı Temel Atma Töreni (2) Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Biz çalışma arkadaşlarımızla birlikte 100 bin kişilik ulaştırma, denizcilik, haberleşme ailesi olarak yaptığımız işi ibadet bilip yapıyoruz.
 • 12 Ağustos 2017 21:14 Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir (2) Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir (2) BALIKÇI BARINAĞININ TEMELİNİ ATTILARBaşbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Denizcilik, Haberleşme ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Yalova'nın Armutlu İlçesi'nde Kapalı Pazaryeri açılışının ardından Kapaklı Balıkçı Barınağı'nın temel atma törenine katıldı.
 • 12 Ağustos 2017 21:14 Yalova'da Balıkçı Barınağı Temel Atma Töreni (2) Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Biz çalışma arkadaşlarımızla birlikte 100 bin kişilik ulaştırma, denizcilik, haberleşme ailesi olarak yaptığımız işi ibadet bilip yapıyoruz.
 • 12 Ağustos 2017 21:13 Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yalova'nın Armutlu İlçesi'nde Kapalı Pazaryeri açılış törenine katıldı
 • 12 Ağustos 2017 20:46 Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir (2) Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir (2) BALIKÇI BARINAĞININ TEMELİNİ ATTILARBaşbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Denizcilik, Haberleşme ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Yalova'nın Armutlu İlçesi'nde Kapalı Pazaryeri açılışının ardından Kapaklı Balıkçı Barınağı'nın temel atma törenine katıldı.
 • 12 Ağustos 2017 19:57 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Açıklaması Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Açıklaması Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dün Trabzon’da 15 yaşındaki Eren’ Bülbül’ün şehit olmasıyla ilgili, "Eren kardeşimiz, çocuğumuz, evladımız 15 yaşında bize şunu söyledi: ‘Ülkenin istikbali ve istiklali söz konusuysa yaşıma bakmayın.
 • 12 Ağustos 2017 18:35 Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Kılıçdaroğlu Bu Ülkeye Açık Açık Düşmanlık Etmektedir Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yalova'nın Armutlu İlçesi'nde Kapalı Pazaryeri açılış törenine katıldı
 • 12 Ağustos 2017 18:29 Yalova'da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesis Açılış Töreni (2) Yalova'da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesis Açılış Töreni (2) Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Yalova'ya ulaştırma alanında 1 milyar liralık yatırım yapılıyor.
 • 12 Ağustos 2017 18:07 Armutlu'da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesislerin Açılış Töreni - Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Armutlu'da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesislerin Açılış Töreni - Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Yalova'nın Armutlu ilçesinde kapalı pazar yeri ve sosyal tesislerin açılış törenine katıldı.
 • 12 Ağustos 2017 18:04 Armutlu'da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesislerin Açılış Töreni - Bakan Arslan Armutlu'da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesislerin Açılış Töreni - Bakan Arslan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Yalova'nın Armutlu ilçesinde kapalı pazar yeri ve sosyal tesislerin açılış törenine katıldı.
 • 11 Ağustos 2017 15:37 Boğazlarda Bekleyen Gemiler 500 Milyon Dolar Bırakacak Boğazlarda Bekleyen Gemiler 500 Milyon Dolar Bırakacak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türk boğazlarından günde ortalama 125 geminin geçiş yaptığını belirterek, "Demirde bekleme süresinin 48 saatten 168 saate çıkartılmasıyla ülkemize yıllık 500 milyon dolar civarında döviz girdisinin sağlanması öngörülüyor
 • 10 Ağustos 2017 12:29 Bakan Ahmet Arslan'dan Termal Yolun Yapılmasını İstediler Bakan Ahmet Arslan'dan Termal Yolun Yapılmasını İstediler Belediye Başkanı İsmail Avcu 'nun öncülüğünde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Gediz Belediye Başkanı Mehmet Ali Saraoğlu, Bigadiç Ak Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve Sındırgı Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla ile birlikte Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı makamında ziyaret ettiler
 • 10 Ağustos 2017 12:07 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'de dev projelerin yerli firmalarla yapılmasına ilişkin, "Ülkemiz son 15 yılda yaptığı atılımla, açılımla, ulaştırma projelerinde katettiği mesafe ile artık dünya çapında büyük projeler yapabilen Türk müteahhitleri, Türk...
 • 10 Ağustos 2017 11:04 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'de dev projelerin yerli firmalarla yapılmasına ilişkin, "Ülkemiz son 15 yılda yaptığı atılımla, açılımla, ulaştırma projelerinde katettiği mesafe ile artık dünya çapında büyük projeler yapabilen Türk müteahhitleri, Türk...
 • 09 Ağustos 2017 11:46 Türkiye, Uçak Hareketlerinde Avrupa Birincisi Türkiye, Uçak Hareketlerinde Avrupa Birincisi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Temmuz'da Türkiye'nin iniş kalkış bazındaki uçak hareketlerinde, Avrupa'da 1. sıraya yerleştiğini açıkladı.
 • 08 Ağustos 2017 18:02 Yenikent-Temelli Yolu Temel Atma Töreni Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ülkenin erişimi ve ulaşımı adına, bugüne kadar yaptıklarının yapacaklarımızın teminatı olduğunuzu belirterek, "Ülkemizi çok daha iyi bir konuma daha taşıyacağız. Biz ülkemizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.
 • 08 Ağustos 2017 15:46 CHP Genel Başkan Yardımcısı Aksünger Açıklaması Aksünger, yazılı açıklamasında, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın, katıldığı televizyon programında milli e-posta sisteminin geliştirildiğini, sistemin de 2018 sonunda kullanıma açılacağını açıkladığını hatırlattı
 • 08 Ağustos 2017 15:01 Sarıkamış'ta, Yollar Kilit Parke Taşıyla Döşeniyor Sarıkamış'ta, Yollar Kilit Parke Taşıyla Döşeniyor Kara yolları ağı içerisinde bulunan Şehit Kemal Mutlu ve Halk Caddesi ile Karaurgan köyünden geçen eski Erzurum yolunun da sıcak asfalt yapılacağına dikkat çeken Toksoy, "Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'ın talimatlarıyla bazı yollarımız sıcak asfalt yapılacak
 • 07 Ağustos 2017 16:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ovit Tüneli'nde İncelemelerde Bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan Ovit Tüneli'nde İncelemelerde Bulundu Erdoğan, burada işçilerle ve şantiye görevlileri ile sohbet ederken, tünel içerisinde yaklaşık yarım saat kaldı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'dan bilgi aldı
 • 07 Ağustos 2017 13:59 Bakan Arslan, Ovit Tüneli'ni Ziyaret Etti Bakan Arslan, Ovit Tüneli'ni Ziyaret Etti Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Cumhurbaşkanımızın teşrifleri öncesinde dünyanın en uzun 3. çift tüplü tüneli olan Ovit Tüneli’nde incelemelerde bulunduk" dedi.
 • 07 Ağustos 2017 11:38 Bakan Arslan'dan Kars'a 20 Milyonluk Eğitim Yatırımı Bakan Arslan'dan Kars'a 20 Milyonluk Eğitim Yatırımı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kağızman’a 20 milyon liralık eğitim kompleksi kurulacağının müjdesini verdi.
 • 07 Ağustos 2017 10:46 Özelmacıklı: Özelmacıklı: "Atatürk Havaalanı Kongre Merkezi Olmalı" Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan 3'üncü Havaalanının hizmete girmesinin ardından, Atatürk Havaalanı'nın, İstanbul'a nefes aldıracak bir alan olarak düzenleneceğini belirtti
 • 07 Ağustos 2017 10:40 Milli E-posta Servisi Geliyor! Milli E-posta Servisi Geliyor! Milli e-posta servisi için müjdeyi Bakan Arslan verdi2017 başında projenin hayata geçtiğini söyleyen Ahmet Arslan, yaptığı açıklama ile yerli e-posta servisinin 2018 sonuna kadar hizmete açılacağını müjdeledi
 • 07 Ağustos 2017 03:10 Ulaştırma Bakanı'ndan Wikipedia Açıklaması! Ulaştırma Bakanı'ndan Wikipedia Açıklaması! Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dün canlı olarak gerçekleştirilen bir televizyon programına konuk olarak, son günlerde merak konusu haline gelen birçok soruyu cevapladı.
 • 06 Ağustos 2017 20:40 Atatürk Havalimanı Terminalleri Fuar Alanı Olacak" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul'a inşa edilen üçüncü havalimanın hizmete girmesinin ardından Atatürk Havalimanındaki çok sayıda terminalin fuar merkezleri olarak Türkiye'ye hizmet etmesini istediklerini belirterek, "Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız görüşmeler...
 • 06 Ağustos 2017 10:35 Bakan Arslan: Atatürk Havalimanı, İstanbul'a Nefes Aldıran Bir Alan Olacak Bakan Arslan: Atatürk Havalimanı, İstanbul'a Nefes Aldıran Bir Alan Olacak Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 3. Havalimanı'nın hizmete girmesinin ardından Atatürk Havalimanı'nın İstanbul'a nefes aldıracak bir alan olarak düzenleneceğini belirtti.
 • 06 Ağustos 2017 10:27 Bakan Arslan: Atatürk Havalimanı Fuar Alanı Olacak Bakan Arslan: Atatürk Havalimanı Fuar Alanı Olacak Ulaştırma Bakanı Arslan, 3. halimanının açılmasının ardından Atatürk havalimanı terminallerinin fuar alanı olarak hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.
 • 05 Ağustos 2017 23:36 Başbakan Yıldırım: Kimin, Ne Söylediğinin Önemi Yok (3) Başbakan Yıldırım: Kimin, Ne Söylediğinin Önemi Yok (3) İKİ DÜĞÜNE KATILDI, ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİBaşbakan Binali Yıldırım, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve beraberindekiler Sivas Belediye Başkanı Sami...