Son Dakika Haberleri: ASELSAN'dan Tam Kadro Anıtkabir Ziyareti

ASELSAN'dan Tam Kadro Anıtkabir Ziyareti

5 ay önce

Türkiye savunma sanayisinin dev kurumu ASELSAN, kuruluşunun 43'üncü yıl dönümünde tüm yöneticileri ve çalışanlarıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

ASELSAN'ın kuruluşunun 43'üncü yıl dönümünde,ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün, kurum yöneticileri ve çalışanlarıyla Arslanlı Yol'dan geçerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine geldi. Görgün'ün mozoleye çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.

ASELSAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

Görgün ve beraberindekiler daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. Haluk Görgün, burada Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı:

"Ulu Önder Atatürk, ASELSAN ailesi olarak kuruluşumuzun 43'üncü yılını kutladığımız bu günde gururla yüksek huzurlarınızdayız. Kurulduğu günden bugüne ASELSAN, küresel pazarda yarattığı değerlerle sürdürülebilir büyümesini koruyan, stratejik bir ortak olarak güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir milli teknoloji firması olarak varlığını sürdürmekte, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması arzusuyla çalışmalarında emin adımlarla ilerlemektedir. Kahraman ordumuzun ve milletimizin ASELSAN'ı olmak için ilerlediğimiz teknoloji yolculuğunda, 'Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve her ulus kişisinin kafasına koyacağız. Bilim ve fen için kayıt ve şart yoktur.' özdeyişiniz ana ilkemiz olmuştur. Ruhunuz şad olsun."
Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Uzan Grubu'nun El Konulan Adabank'ı Satıldı! Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu