Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı - Son Dakika

Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı

01.03.2021 17:22
Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı, System.String[]

Kendisi gibi oyuncu sevgilisi Merve Çağıran ile gözlerden uzak ilişki yaşayan İsmail Hacıoğlu, aşka geldi. Sevgilisi Çağıran'ın göbeğine sarıldığı anları paylaşan Hacıoğlu, sosyal medyada gündem oldu.

Fox TV'nin 11. bölümden sonra final yapma kararı alan dizisi Çocukluk'ta tanışan İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran, ağustos ayından itibaren gözlerden uzak aşk yaşıyor.

ROMANTİK FOTOĞRAF ÇEKTİLER

Hayranları tarafından çok yakıştırılan ve beğenilen oyuncu çift, aşka gelerek ayna karşısında romantik bir fotoğraf çekti. Ardından sevgilisinin göbeğine sarıldığı kareyi sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşan Hacıoğlu, kullanıcılardan binlerce beğeni ve yorum aldı.

Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı

EVLİLİĞİNİ GEÇTİĞİMİZ AYLARDA SONLANDIRMIŞTI

Hayat verdiği karakterler ve oyunculuk performansı ile son zamanların en beğenilen oyuncuları arasında yer alan İsmail Hacıoğlu, 2016 yılında evlendiği Duygu Kaya Kumarki ile geçtiğimiz aylarda boşanmıştı.

Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı
Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı

Son Dakika Magazin Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Uyarılar art arda geldi! 24 kenti etkisi altına alacak toz taşınımı bu gece başlıyor Uyarılar art arda geldi! 24 kenti etkisi altına alacak toz taşınımı bu gece başlıyor Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı
19:55