Aşka Veda Filmi - Son Dakika

Aşka Veda Filmi

01.07.2011 23:33
Aşka Veda Filmi, System.String[]

Aşka Veda filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Aşka Veda filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

DOWN WITH LOVE eski moda bir romantik komedi . filmin başrollerini "Chicago" filminin Oscar®a aday gösterilen oyuncusu Renée Zellweger ve "Moulin Rouge"un unutulmaz oyuncusu Ewan McGregor paylaşıyorlar. Klasik Rock Hudson- Doris Day komedilerine günümüz bakışı ile yaklaşan film aşka karşı bir kadın ve aşka ihtiyacı olmadığını düşünen bir erkeğin hikayesini anlatıyor.

1960%%1%lı yılların baında geçen film dönemin tüm renklerini ve özelliklerini 2000%%1%li yılların tekniği ile ya taşıyor. New York City şehrinin kitap satış rekorlarını alt üst eden bir yazarı canlandıran Zellweger ve onun bu yükselişinden hiç hoşlanmayan bir köşe yazarı ve playboy McGregor filmin oyuncuları. Oscar Ödüllü American Beauty filminin yapımcıları Bruce Cohen ve Dan Jinks. filmin yönetmenliğini Peyton Reed senaryosunu ise Eve Ahlert ve Dennis Drake üstlenmişler.

Barbara Novak (Renée Zellweger) feminist manifestoyu açıklayan kitabı ile kadınlar için aşka hayır derken kariyere, gelişime ve sekse evet diyen bir yazardır.Kitap satış rekorları kırdığında elbetteki gazeteci Catcher “Catch” Block (Ewan McGregor), kadınlar için yaratılmış/ erkeklerin sevgili dostu ve şehir adamı, tarafından alt eilmeye makumdur... Ama acaba işler böyle mi gelişir. Catch’in en yakın arkadaşı ve patronu nevrotik bir aşık Peter McMannus (David Hyde Pierce), yazar ve gazeteciyi bir araya getirmeye çalışır. Fakat onun asıl amacı Barbara%%1%nın akıllı ve güzel editörü Vikki Hiller%%1%a biraz daha yakın olmaktır.

Yönetmen: Peyton Reed

Senaryo: Dennis Drake, Eve Ahlert

Oyuncular: Rachel Dratch, Sarah Paulson, David Hyde Pierce, Ewan McGregor, Renée Zellweger

Filmin Türü: Komedi, Romantik,

Orijinal Adı: Down with Love

Yapım Yılı: 0

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 101 dk.

Resmi Sitesi: http://downwithlovesoundtrack.com/

Vizyon Tarihi: 01.01.2003

Aşka Veda Filmi

Son Dakika Güncel Aşka Veda Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış 20 metrelik ağaçlara tırmanıp meyve silkeleyerek günlük 400 lira kazanıyor Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı