Atlantik Köprüsü'nün Yeni Başkanı Olabilir - Son Dakika

Atlantik Köprüsü'nün Yeni Başkanı Olabilir

27.02.2019 16:55
Atlantik Köprüsü'nün Yeni Başkanı Olabilir, System.String[]

BAŞKANLIK teklifinin kendisine geldiğini ancak henüz karar vermediğini belirten Sigmar Gabriel, "Yapılan başkanlık teklifi beni çok onurlandırdı.

BAŞKANLIK teklifinin kendisine geldiğini ancak henüz karar vermediğini belirten Sigmar Gabriel, "Yapılan başkanlık teklifi beni çok onurlandırdı. Konuyla ilgili daha görüşeceğiz" dedi. Gabriel, teklifi kabul etmesi durumunda başkanlık görevini CDU'lu Friedrich Merz'den devralacak. 1952'de kurulan ve partiler üstü çalışan derneğin şimdiki başkanı Merz'in yanı sıra SPD'li Edelgard Bulmahn da başkanvekilliği görevini bırakacak. Buhlmann'ın görevini ise CDU'lu Fedeiral Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı Norbert Röttgen üstlenecek.

Atlantik Köprüsü'nün Yeni Başkanı Olabilir

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Atlantik Köprüsü'nün Yeni Başkanı Olabilir - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Biden'ın yemin töreninde görevli 12 muhafız görevden alındı Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker, Kosova'ya sığındı Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Eski milli futbolcu ve MHP Milletvekili Saffet Sancaklı: Spor Bakanı olmak istiyorum Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Mafya liderinin mezarı başında esrarengiz cinayet ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız