Avengers: Endgame, Imdb'de Tüm Zamanların En Popüler Filmi Oldu - Son Dakika

Avengers: Endgame, Imdb'de Tüm Zamanların En Popüler Filmi Oldu

25.04.2019 11:04
Avengers: Endgame, Imdb'de Tüm Zamanların En Popüler Filmi Oldu, System.String[]

Avengers: Endgame, dünyanın çeşitli yerlerinde ve ülkemizde gösterime girdi. Film gösterime girer girmez IMDb'nin en popüler filmi olmayı başardı.

Bir yıldır beklenen ve MCU'nun 11 yıllık hikayesinin kapanışını yapan Avengers: Endgame, 24 Nisan'ı 25 Nisan'a bağlayan gece ülkemizde gece yarısı seanslarıyla vizyona girdi. Film ayrıca Avustralya, Çin, Güney Kore gibi ülkelerde de vizyonda.

Filmi izleyenler şimdiden filme puan vermeye ve filmi sıralamalara sokmaya başladı. Endgame, şu anda en popüler filmler listesinde zirvede yer alıyor.

Endgame, En Popüler listesinin tepesinde 9.3 puanla otururken Esaretin Bedeli gibi başyapıtları da geride bırakmayı başarıyor.

IMDb'nin en popüler 10 filmi şu anda şöyle sıralanıyor:

Avengers: Endgame - 9.3

The Shawshank Redemption - 9.3

Interstellar - 8.6

Avengers: Infinity War - 8.5

Spider-Man: Into the Spider-Verse - 8.5

Green Book - 8.3

The Professor - 8.3

Bohemian Rhapsody - 8.1

Guardians of the Galaxy - 8.1

The Avengers - 8.1

Listedeki 10 filmden 5'i Marvel filmi ve bu filmlerin 4'ü MCU'nun bir parçası. Listede yer alan tek klasik film ise Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) oldu. Görünüşe göre Marvel, söz konusu sinema filmlerinin popülerliği olduğunda rakiplerinin oldukça önünde.

Yine de bu oylamada henüz filmi görmeyen ya da filme gitmeden önceki heyecanıyla oy veren hayranlar da hesaba katılıyor. İlerleyen dönemde filmin notunun 8.8-8.9 bandına gerilemesi ihtimal dahilinde.

Avengers: Endgame şu anda sinemalarda gösterimde. Marvel Sinematik Evreni'nin bir sonraki filmi olan Spider-Man: Far From Home ise Temmuz 2019'da vizyona girecek.

Avengers: Endgame, Imdb'de Tüm Zamanların En Popüler Filmi Oldu

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Avengers: Endgame, Imdb'de Tüm Zamanların En Popüler Filmi Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi