Ayhan Eroğlu Durmak Bilmiyor - Son Dakika

Ayhan Eroğlu Durmak Bilmiyor

02.01.2019 08:40
Ayhan Eroğlu Durmak Bilmiyor

Ekranların aranan oyuncusu Ayhan EROĞLU vizyona yeni giren filmi Müsaadenizle Büyükler setinden çıktığı gibi soluğu Kastamonu Devrekâni de aldı.

Yapımcılığını Koloni Film Enes Bilal TAŞÇI'NIN Cast Direktörlüğünü ise Ali Fuat AKSU 'NUN üstelendiği NİLÜFER Sinema filmi için soluğu Kastamonu Devrekani de alan ünlü oyuncu halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Başrollerini Atılgan GÜMÜŞ, Ateş Fatih UÇAN, Adem KILIÇCI,Eser KARABİLve Şenol İPEK gibi isimlerle paylaşacak olan Ayhan EROĞLU

" Çok güzel bir projede bir araya geldik. Tamamen gerçek bir olaydan uyarlanan sinema filmi NİLÜFER izleyenleri gözyaşlarına boğacak."

Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz ALİUSTAOĞLU 'NA özel teşekkür ziyaretinde bulunan EROĞLU

"Başkanımıza sanata ve sanatçıya olan ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Burada öyle bir misafirperlikle karşılandık ki kendimizi evimiz de hissettik.

Anadolu insanı gerçekten çok sıcak kanlı ve elindekini paylaşan bir millet. İnşallah 9 Ocakta startını vereceğimiz filmimiz vizyonda izleyicinin kalbindeki yerini alacak ve güzel bir projeyi daha tamamlamanın gururunu hepimize yaşatacak.

YORUMLAR
500
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Kastamonu'da otomobilin çarptığı köpek jandarma tarafından kurtarıldı Kastamonu'da otomobilin çarptığı köpek jandarma tarafından kurtarıldı Jandarma ekipleri yaralı köpek için seferber oldu Jandarma ekipleri yaralı köpek için seferber oldu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ayhan Eroğlu Durmak Bilmiyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement