Aykut Enişte Filmi - Son Dakika

Aykut Enişte Filmi

27.04.2019 08:54
Aykut Enişte Filmi

Aykut Enişte filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Aykut Enişte filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu, senaryosunu ise Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok'un kaleme aldığı filmin kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Başar, Ali Erkazan gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Onur Bilgetay

Senaryo: Cem Gelinoğlu

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Başar, Ali Erkazan

Filmin Türü: Aile

Orijinal Adı: Aykut Enişte

Yapımcı Firma: BKM

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Vizyon Tarihi: 24.05.2019

Aykut Enişte Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? Avrupa Film Akademisi Başkanı Mike Downey, 12 Punto 2022'ye konuk oldu Avrupa Film Akademisi Başkanı Mike Downey, 12 Punto 2022'ye konuk oldu 'Sünnet Çocuğu' filminin galası yapıldı 'Sünnet Çocuğu' filminin galası yapıldı
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Aykut Enişte Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement