Ayrılık" Çankayalı'dan Tam Not Aldı - Son Dakika

Ayrılık" Çankayalı'dan Tam Not Aldı

18.02.2018 11:37
Ayrılık

Sanatçı Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın görkemli oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen “Ayrılık”, Çankaya Belediyesi farkıyla Ankaralılarla buluştu.

Sanatçı Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış'ın görkemli oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen "Ayrılık", Çankaya Belediyesi farkıyla Ankaralılarla buluştu.

Yönetmenliğini Prof. Dr. Semih Çelenk'in üstlendiği Behiç Ak imzalı "Ayrılık", Ankaralılarla buluştu. Çankaya Belediyesi tarafından MEB Şura Salonunda gerçekleştirilen tiyatro etkinliğinde ünlü oyuncular, Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak sahnedeydi.

Bir yıl önce ayrılan çiftin yeniden bir araya gelmesiyle giriştikleri evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve gülmeceyle yüklü bir sorgulamasını konu edinen Ayrılık, budalalık ve uyumsuzluklar üzerine, çok sıradan olanın içindeki tuhaflığa büyüteç tutarak, izleyiciyi şaşırtan, kucaklayan, zekasını önemseyen bir komedi. Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış'ı aynı sahnede buluşturan oyun izleyiciden bol bol alkış aldı. Oyunun sonunda Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Gülsün Bor Güner sanatçılara çiçek takdim etti. - ANKARA

Ayrılık Çankayalı'dan Tam Not Aldı
Ayrılık Çankayalı'dan Tam Not Aldı
Ayrılık Çankayalı'dan Tam Not Aldı
Ayrılık Çankayalı'dan Tam Not Aldı
Ayrılık Çankayalı'dan Tam Not Aldı
Ayrılık Çankayalı'dan Tam Not Aldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ayrılık' Çankayalı'dan Tam Not Aldı - Son Dakika


Son Dakika

Aşka gelen İdo'dan romantik sözler Arabası olmadığı halde hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi Fatih sondaj gemisi Karadeniz'deki yeni sondaj lokasyonu Türkali-2 kuyusuna ulaştı 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam Emrecan Sabancı'nın dere yatağına saplanan lüks cipi traktörle kurtarıldı Annelere yarım mesai, tam maaş! İşte gerekli şartlar Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Başıboş köpeklerden korkan İzmirli adam çareyi köpek savarda buldu