Azra Kohen, 14 Şubat'ta D&R İstinye Park'ta kitaplarını imzalıyor - Son Dakika

Azra Kohen, 14 Şubat'ta D&R İstinye Park'ta kitaplarını imzalıyor

09.02.2017 14:15
Azra Kohen, 14 Şubat'ta D&R İstinye Park'ta kitaplarını imzalıyor

Fi-Çi-Pi serisinin yazarı Azra Kohen, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde D&R İstinye Park'ta okurlarıyla buluşacak; bu özel günün anısına kitaplarını imzalayacak.

Azra Kohen, 'çok satanlar' listesinde yer alan son kitabı Aeden – Bir Dünya Hikayesi'nde, sakinlerinin kendi mükemmel versiyonlarına ulaşabilmeleri için onları her anlamda beslemek üzere "Usta" tarafından dizayn edilmiş, mükemmelliğe adanmış bir gezegeni konu alıyor.

Okurlarının "Akilah" mahlasıyla tanıdığı Azra Kohen, çok sevilen kitaplarını 14 Şubat Salı günü 19.00'da D&R İstinye Park'ta imzalayacak. Kohen, okurlarının sorularını cevaplarken bol bol fotoğraf da çektirecek.

İlk romanı "Fi" ile geniş bir okuyucu kitlesi kazanan Azra Kohen, Fi-Çi-Pi üçlemesinde hayata dair anekdotları aktarıyor. Kohen, fantastik gerçekçiliğe örnek son kitabı Aeden – Bir Dünya Hikayesi'ni ise bilimsel verilere dayandırılarak kaleme aldı.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Azra Kohen, 14 Şubat'ta D&R İstinye Park'ta kitaplarını imzalıyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement