Son Dakika Haberleri: Babası Vefat Eden Özcan Deniz, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a Taziyesi İçin Teşekkür Etti

Babası Vefat Eden Özcan Deniz, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a Taziyesi İçin Teşekkür Etti

6 ay önce

Özcan Deniz babasının vefatının ardından taziye mesajlarından dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere herkese teşekkür etti.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in geçtiğimiz aylarda yaşadığı babalık sevinci, aynı hastanenin iki üst katında kanser tedavisi gören babası Sadık Deniz'in durumunun ağırlaşmasıyla burukluğa dönüşmüştü. Oyuncunun 1 yıldır kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Sadık Deniz'in dün düzenlenen cenaze törenine yakın dostları ve kendisine taziye dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

"RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR EDERİM"

Babasının ölümünün ardından bugün Instagram hesabından paylaşım yapan Özcan Deniz şunları söyledi: "Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a cenazemize katılan tüm dostlara sosyal medya üzerinden taziyelerini ileten tüm sevenlerimize ve de arayan herkese teşekkür ediyorum. Baba olmak ve babamın üzerine toprak atmak! Bir erkeği büyüten iki güçlü duyguyu aynı zaman içinde yaşadım.

"DOĞUM VE ÖLÜM TÜM HAYATINIZI TAHMİN EDEMEYECEĞİNİZ KADAR ETKİLER"

Yaş ne olursa olsun,buna ne kadar hazır olursanız olun doğum ve ölüm yüzleştiğiniz an tüm hayatınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar etkileyen iki fenomendir. Hele hele doğan çocuğunuz, ölen babanız ya da anneniz ise!.. Tüm hesaplar kapanır, yüreğinizde hapis bütün mahkumlara af çıkartırsınız. Ne ile yaşanır ne ile yaşanmaz daha net görürsünüz. İşte yaşadığım bunlar. Allah sevdiklerimizin kayıpları ile sınamasın hiç birimizi. Toprağın bol mekanın cennet olsun Baba. Eksik bıraktıklarımızı zamanı geldiğinde tamamlarız. Huzur içinde sonsuzluğun olsun."

Özcan Deniz'in Kanser Tedavisi Gören Babası Hayatını Kaybetti
İstanbullu Gelin'de Arabadaki Cinsel İlişki Sahnesi Sosyal Medyada Tepki Topladı Beşiktaş'ın Transfer Hedefinde Yer Alan Michael Lang: 32 Yaşında Olsam Türkiye'yi Seçerdim

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi