Son Dakika Haberleri: Bafra'da 2. Çeltik Futbol Turnuvası

Bafra'da 2. Çeltik Futbol Turnuvası

8 ay önce

Samsun'un Bafra ilçesinde çeltik eken 18 mahalle takımı arasında düzenlenen 2. Çeltik Futbol Turnuvası sona erdi.

Bafra'da 2. Çeltik Futbol Turnuvası, System.String[]
Samsun'un Bafra ilçesinde çeltik eken 18 mahalle takımı arasında düzenlenen 2. Çeltik Futbol Turnuvası sona erdi.

Bafra Kaymakamlığı Çeltik Komisyonu Başkanlığı ve Bafra Gençlik Hizmetleri Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Müdürlüğünün mahalleler arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlediği 2. Çeltik Futbol Turnuvası'nda Sarıköy Mahallesi şampiyon oldu.

Yeni Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen ve 6 Kasım'da başlayan turnuvanın finalinde Sarıköy ve Koşuköy mahalleleri karşılaştı. Finalde rakibini 2-0 mağlup eden Sarıköy Mahallesi şampiyon oldu.

Başarılı olan takımlara kupa ve madalyalarını, Kaymakamı Ali Fuat Türkel ve protokol üyeleri takdim etti.

Türkel, katılımcıları tebrik ederek, "Bu turnuvayı önemli kılan en büyük unsur sadece çeltik ekenlerin yaptığıdır. Turnuvaya katılan bütün takımları canı gönülden tebrik ediyorum." dedi.

Turnuvayı Türkel'in yanı sıra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, daire müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş izledi.
Haber Yayın Tarihi: 26.11.2018 09:55 Kaynak: AATÜRES Başkanı: Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasına karşıyız Şezlong tartışmasında bir polis öldü, 2 kişi yaralandı! Tuba Ünsal, elinde silahla verdiği pozu paylaştı