Bahaddin Gazi'yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri - Son Dakika

Bahaddin Gazi'yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri

28.07.2019 20:27
Bahaddin Gazi'yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri, System.String[]

Karabük'te, Bahaddin Gazi'yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri gerçekleştirildi.

Karabük'te, Bahaddin Gazi'yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri gerçekleştirildi.

Bahaddin Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı ile Karabük Belediyesince düzenlenen etkinlik, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Etkinlikte, Bahaddin Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Hasan Küçük'ün açılış konuşmasının ardından vakıf üyesi Kemal Özdemir faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Program, geleneksel pilav ikramıyla sona erdi.

Etkinliğe, Vali Yardımcısı İsmail Bayata, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşul temsilcileri, vakıf yöneticileri ve üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bahaddin Gazi'yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan son çareyi mahkumlarda buldu! Tutuklular bırakılarak cepheye gönderiliyor Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı 16 yaşındaki İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Sığacık'ta boğulan tekerlekli sandalyeli yaşlı kadının bulunma anları kamerada Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti