Bakan Albayrak: Dengelenme Sürecinin Pozitif Yansımaları Devam Ediyor - Son Dakika

Bakan Albayrak: Dengelenme Sürecinin Pozitif Yansımaları Devam Ediyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Dengelenme sürecinin sanayide ve reel kesim güvenindeki pozitif yansımaları devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, dengelenme sürecinin sanayide ve reel kesim güvenindeki pozitif yansımalarının devam ettiğini belirtti.

"ÇOK DAHA HIZLI YÜKSELİŞ YAKALAYACAĞIZ"

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yaptığı paylaşımda, "Dengelenme sürecinin sanayide ve reel kesim güvenindeki pozitif yansımaları devam ediyor. Sanayi üretiminde, imalat sanayi kapasite kullanım oranlarında ve reel kesim güveninde, özellikle yapısal dönüşüm adımlarını hayata geçirdikçe çok daha hızlı yükseliş yakalayacağız." ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak: Dengelenme Sürecinin Pozitif Yansımaları Devam Ediyor

Son Dakika

Ünlü giyim firmasının finans uzmanı 4 milyon TL'lik vurgun yaptı Ankara-Sivas arasını 2 saate indirecek YHT hattı yıl sonunda hizmete açılacak Yükselişe geçen dolar 6,78'den işlem görüyor 18 yıl önce günlüğüne yazdığı hayalini gerçekleştirdi! Evinin bahçesinde kurduğu serada çiçekçilik yapıyor Kadın iç giyim markası Victoria's Secret'ın İngiltere operasyonlarına kayyum atandı Aracı kurum patronu Murat Güler ve şirketlerine borsada manipülasyon yaptığı gerekçesiyle işlem yasağı getirildi Yılın ilk çeyreğinde en çok satan Android telefon Samsung Galaxy A51 oldu Son dakika: Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağının uzamasıyla ilgili kapsamlı bir paket geliyor Kanal İstanbul'un güzergahında yabancı şirketler 791 bin metrekare yer aldı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes aldıracak 10 millet bahçesini daha hizmete açtı Güne düşüşle başlayan gram altın 365 liradan işlem görüyor İki kardeş hobi olarak başladıkları maket gemide ihracatçı oldu Yaşlılık, malullük ve ölüm aylıkları en az 1500 TL olacak Altının kilogramı 368 bin liraya geriledi Çiftçilere 374 milyon lira destek ödemesi yapıldı