Son Dakika Haberleri: Bakan Çelik, "Emeklilikte Yaşa Takılanlar"I Kabul Etti

Bakan Çelik, "Emeklilikte Yaşa Takılanlar"I Kabul Etti

5 yıl önce

"emeklilikte yaşa takılanlar" ile görüştü.

Bakan Çelik,
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik,

"emeklilikte yaşa takılanlar" ile görüştü.

Çelik, kademeli emeklilik sisteminin yürürlüğe girmesiyle hak kaybına uğradıklarını savunan ve sosyal medyada "emeklilikte yaşa takılanlar" isimli bir grup oluşturanlarla SGK Başkanlığı'nda bir araya geldi.

"Emeklilikte yaşa takılanlar diye kamuoyunda seslerinde duyuran, bizi de gerçekten twit bombardımanına tutan arkadaşlarımızla elektronik ortamda randevulaştık. Bugün de fiili olarak yüz yüzeyiz" diyen Çelik, Herkesin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirtti.

Çelik, şunları kaydetti:

"Bütün kesimlerin sorunlarını dinlemek, enine boyuna irdelemek, haklı haksız, eksik fazla ne varsa bunları karşılıklı konuşarak ortaya çıkarmak, bizim yönetim anlayışımız. Bunu bütün alanlarda uyguladığımız gibi, bu şekilde talepte bulunan değerli arkadaşlarla da bir araya gelmeyi uygun bulduk. Kendilerinden bilgileri alacağız. O bilgiler, bizdeki bilgilerle karşılaştırılacak. Ortaya çıkacak tabloyu da sürekli iletişim halinde olarak değerlendirmeye devam edeceğiz."

Görüşmeye SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan ile bazı SGK bürokratları da katıldı.

Muhabir: Fatma Can-İlkay Güder

Yayıncı: Ebubekir Gülüm - ANKARA


Adnan Oktar Hakkında Şikayet Yağıyor, RTÜK İnternetten Yayın Yaptığı İçin Dokunamıyor Kuaföre Giden Annesi Tarafından Otomobilde Bırakılan Çocuk, Boğulmaktan Son Anda Kurtuldu
Rusya'dan Afrin Operasyonunun Seyrini Değiştirecek Yalanlama: Askerlerimizi Çekmedik!