Bakan Soylu'dan 'Dünya Kediler Günü' paylaşımı - Son Dakika

Bakan Soylu'dan 'Dünya Kediler Günü' paylaşımı

08.08.2020 14:25
Bakan Soylu'dan 'Dünya Kediler Günü' paylaşımı

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, 8 Ağustos Dünya Kediler Günü'nü 'Fındık' ve 'Muazzam' isimli kedilerle çekildiği fotoğrafla kutladı.

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, 8 Ağustos Dünya Kediler Günü'nü 'Fındık' ve 'Muazzam' isimli kedilerle çekildiği fotoğrafla kutladı.

Bakan Soylu, Dünya Kediler Günü nedeniyle Twitter hesabından, 'Fındık' ve 'Muazzam' isimli kedilerle çekildiği fotoğrafı paylaştı. Soylu mesajında, "Fındık ve Muazzam. Aramızda kalsın Muazzam hamile." dedi.Bakan Soylu'nun paylaştığı fotoğraf bir çok kullanıcı tarafından beğenildi.


YORUMLAR
500
Bakan Soylu açıkladı: Amanos Dağları'nda biri yeşil diğeri gri kategoride olmak üzere iki teröristi etkisiz hale getirdi Bakan Soylu açıkladı: Amanos Dağları'nda biri yeşil diğeri gri kategoride olmak üzere iki teröristi etkisiz hale getirdi Tek seferde 1 ton 117 kilogram 'metamfetamin' ele geçirildi Tek seferde 1 ton 117 kilogram 'metamfetamin' ele geçirildi İçişleri Bakanı Soylu Hollandalı mevkidaşı ile telefonda görüştü İçişleri Bakanı Soylu Hollandalı mevkidaşı ile telefonda görüştü
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Soylu'dan 'Dünya Kediler Günü' paylaşımı - Son Dakika


Advertisement