Son Dakika Haberleri: Bakıcısını Öldüren Deve, Kasaplara Emanet Edildi

Bakıcısını Öldüren Deve, Kasaplara Emanet Edildi

4 ay önce

Aydın'da bakıcılığını yapan İsmail Candaş'ı ısırdıktan sonra duvarlara çarparak feci şekilde öldüren 'Büyük İstanbullu' adlı deve, veteriner hekimler tarafından ön muayenesi yapıldıktan sonra kesime alındı.

Aydın'ın Germencik ilçesine bağlı kırsal Ömerbeyli Mahallesi'nde bakıcısını feci şekilde öldüren deve, sahipleri tarafından kasaplara emanet edildi. Veteriner hekimler tarafından ön muayenesi yapılıp kesilebilir raporu verilen deve, uzman ekiplerce mezbahaya götürüldü.

BAKICISINI FECİ ŞEKİLDE ÖLDÜRMÜŞTÜ

Aydın'ın Germencik ilçesine bağlı Kırsal Ömerbeyli Mahallesi'nde 3 yıl önce hayatını kaybeden Muhtarı İbrahim Candaş'tan miras kaldığı ailesi tarafından muhtarın hatırasını yaşatmak için bakılan 'Büyük İstanbullu' adlı pehlivan deve, önceki gün aynı zamanda devenin bakıcılığını yapan muhtarın kardeşi İsmail Candaş'ı ısırdıktan sonra duvarlara çarparak feci şekilde öldürmüştü.

MEZBAHAYA TESLİM EDİLDİ

Kızgınlığı ve kini devam ettiği için bağlı bulunduğu yerden uzman ekiplerce çözülen deve, kamyonete yüklenerek Umurlu'da bulunan mezbahaya götürüldü. Başka bir saldırı gerçekleştirmemesi için ağızlık takılıp ön ayakları da bileklerinden bağlanarak götürülen deve, götürüldüğü mezbahada veteriner hekimler tarafından ön muayenesi yapıldıktan sonra kesime alındı.

KASAPLAR BİLE TEDBİRLİ YAKLAŞTI

Kasapların bile tedbirli yaklaştığı deve mezbahaya ayakları bağlı şekilde alındı.

Bakıcısını öldüren deve kesilmeye böyle götürüldü;


YORUMLAR


"Bir Askerle Birlikteyim" Sözü, 3 Çocuk Annesi Kadının Sonu Oldu Ölüyle Selfie Çeken Mezarcı Hakkında Dava Açıldı

Türkiye'nin Önde Gelen Giyim Devi Konkordato İstedi