Barcelona Başkanı, yaşanan Messi kriziyle ilgili konuştu: Burada emekli olmasını istiyoruz - Son Dakika

Barcelona Başkanı, yaşanan Messi kriziyle ilgili konuştu: Burada emekli olmasını istiyoruz

27.10.2020 16:19

Lionel Messi'yle yaşadıkları sorunlar hakkında konuşan Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, "Hepimiz onun Barcelona'da emekli olmasını istiyoruz. Onu ayrılması için zorladığım konuşuldu ancak böyle bir şey hiç olmadı" dedi.

Barcelona'da eleştirilerin hedefinde yer alan başkan Josep Maria Bartomeu, Lionel Messi krizi ve istifa iddiaları hakkında konuştu.

Başkan Bartomeu, Messi'nin ayrılık kararı ve geri dönüşüyle ilgili olarak, "Hepimiz onun Barcelona'da emekli olmasını istiyoruz. Önceliğimiz Messi'nin yeni projemizde yer almasıydı. Onu ayrılması için zorladığım konuşuldu ancak böyle bir şey hiç olmadı" ifadelerini kullandı.

Barcelona Başkanı, yaşanan Messi kriziyle ilgili konuştu: Onun emekliliğini istiyoruz
Josep Maria Bartomeu

"İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNMEDİM"

İstifa söylentilerine de cevap veren Bartomeu, "İstifa etmek aklımın ucundan bile geçmedi. Messi ve çevresindeki oyuncuların neler yapabileceğini biliyorum. Bence Messi ile bir şampiyonluk daha yaşayacağız" dedi.

Barcelona Başkanı, yaşanan Messi kriziyle ilgili konuştu: Burada emekli olmasını istiyoruz

Son Dakika Spor Barcelona Başkanı, yaşanan Messi kriziyle ilgili konuştu: Burada emekli olmasını istiyoruz - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli maaşını taşıyana 2.550 TL'ye kadar ödeme! İşte banka banka güncel promosyon ücretleri Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın Son Dakika! İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında İstanbul Başsavcılığı tarafından FETÖ soruşturması başlatıldı Eşinin darp ettiği iddia edilen engelli koca polise sığındı Çaresizliklerini anlatan en iyi video! Ermeni gençler, polis zoruyla otobüse bindirilip cepheye gönderildi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü Dünyada sadece Tokat'ta çıkan milyonlarca yıllık taş, işlendikten sonra gramı 700 dolardan satılıyor Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul Valisi'ne tepki: Senin arabanda Türk bayrağı dalgalanıyor, gereğini yapmak zorundasın