Son Dakika Haberleri: Bartın'da Asayiş Uygulamaları

Bartın'da Asayiş Uygulamaları

8 gün önce

Bartın Emniyet Müdürlüğünce çocukların ve gençlerin korunmasına yönelik denetim uygulaması yapıldığı bildirildi.

Bartın'da Asayiş Uygulamaları, System.String[]
Bartın Emniyet Müdürlüğünce çocukların ve gençlerin korunmasına yönelik denetim uygulaması yapıldığı bildirildi.

Müdürlükten yapılan açıklamada, çocukların suça sürüklenmesini, suç mağduru olmasının engellemesi, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini etkileyecek zararlı alışkanlıklardan ve tehlikeli maddelerden korumak, güvenli bir ortamda gelişimlerini ve eğitimlerini sürdürmeleri amacıyla uygulama yapıldığı belirtildi.

3 ilçede 31 ekip ve 133 personelin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamada bin 527 kişinin sorgulandığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"36 okul önü ve çevresi, 126, okul servisi, 120 araç, 20 park, bahçe, 21 internet salonu, 57 kahvehane, 20 kafe, 4 alkollü yer, 12 büfe, 31 metruk bina çevresi kontrol edilmiştir. Yapılan denetimlerde 4 servis aracına 432 lira, 6 araca da bin 410 lira idari para cezası uygulanmıştır. Bir aday sürücünün de alkollü araç kullanmaktan ehliyeti daimi iptal edilmiştir. Ayrıca çeşitli suçlara karışan ve aranması olan 4 şüpheli yakalanmıştır."
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:05 Kaynak: AAKadıköy'ün Güzide Devlet Okulu İlhami Ahmed Örnekal'da 23 Nisan Kutlandı Kritik Uyarı Geldi! Bankalar Kredi Çekerken Bu Soruyu Soramaz Mansur Yavaş'ın Talimatıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Tabelasına T.C. Eklendi Hava Sıcak Diye Aracının Camını Açık Bırakan Dikkatsiz Vatandaş, Biriktirdiği 110 Bin Lirayı Çaldırdı