Son Dakika Haberleri: Başkan Özçınar Muhtarlar Derneği Müjdesini Verdi

Başkan Özçınar Muhtarlar Derneği Müjdesini Verdi

4 ay önce

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Muhtarlar ile bir araya geldi, Belediyenin Hisar Tepe Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıya Kaymakam Emin Kaymak ve Daire Müdürleri de yer aldı.

Başkan Özçınar Muhtarlar Derneği Müjdesini Verdi, System.String[]

Toplantının konusu her ay gerçekleşen istişare ve bilgilendirme oldu. Başkan Özçınar Muhtarlar Derneğini kuruyoruz diye Muhtarlara müjde verdi.

Başkan Özçınar Konuşması şu şekilde oldu "İlk göreve geldiğimiz günden beridir daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi her konuda halkımızın görüşünü alıp istişarede bulunarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bugün burada her ay olduğu gibi sayın muhtarlarımızla bir istişare toplantısı yapıyoruz.

KİRAZ MUHTARLAR DERNEĞİNİ KURUYORUZ

Kiraz Muhtarlar Derneğinin Kurulmasında ilk adımı attık, yakın zamanda faal olarak derneğimiz çalışacak birlikten kuvvet doğar.

Vatandaşlarımıza hizmet ulaştırma adına muhtarlar bir mahallenin her türlü sorununu, sıkıntısını bilirler. Halkın ne istediğini, hangi hizmetin nereye nasıl yapılacağı konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Muhtarlarımızın görüş ve önerileri bizim için çok önemlidir. Bundan sonra da yapacağımız her hizmette karşılıklı istişarelere devam edeceğiz"
2 Kişinin Öldüğü, 7 Kişinin Yaralandığı Silahlı, Baltalı Kavganın Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Dakika Süren Dolu Yağışı Hayatı Felç Etti, 6 Kişi Hastanelik Oldu

İki Aşiret Birbirine Girdi, Ortalık Savaş Alanına Döndü: 2'si Polis 17 Yaralı