Başkan Toltar, Dilovası'ndaki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika

Başkan Toltar, Dilovası'ndaki Çalışmaları İnceledi

2 yıl önce

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Toltar, Dilovası'ndaki Çalışmaları İnceledi, System.String[]

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Dilovası'nı güzelleştirecek ve değer katacak projeleri yakından takip eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, önceki gün ilçe genelinde yapımına başlanan ve çalışmaları devam eden projeleri yerinde inceledi.


Çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Toltar, önümüzdeki aylarda tamamlanacak olan tesislerin, bölgenin birçok ihtiyacını karşılayacağını ve ilçeye canlılık katacağını ifade etti. Başkan Köşker son olarak Diliskelesi Mahallesinde yapımına başlanan spor kompleksi ve yeni semt konağı inşaatını da inceleyerek çalışanlarla sohbet etti.


Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Başkan Toltar, " Dilovası genelinde başlattığımız yeni projelerimizin yapımları hızla devam ediyor. Dilovası'na değer katacak projelerimiz inşallah yıl sonuna kadar bitmiş olacak ve halkımızın hizmetine açılacaktır"dedi. - KOCAELİ

Haber Yayın Tarihi: 03.05.2018 12:06 Kaynak: İHASon Dakika

Enkaz başındaki köpeğin, acı bekleyişi yürekleri dağladı
Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 36'ya yükseldi Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü

Son Dakika Haberleri