Bele kazak bağlama modası - Son Dakika

Bele kazak bağlama modası

21.12.2019 13:06
Bele kazak bağlama modası, System.String[]

Lütfen biri Çelik'e 2020'ye girmek üzere olduğumuzu söyleyebilir mi? Taşlanmış yırtık jean, üzeri denim ceket ve bele bağlanan kazak modası maalesef 90'larda kaldı.

Lütfen biri Çelik'e 2020'ye girmek üzere olduğumuzu söyleyebilir mi? Taşlanmış yırtık jean, üzeri denim ceket ve bele bağlanan kazak modası maalesef 90'larda kaldı. Burada gözüm ceket üzerine takılan renkli rozetleri arıyor. Onlar da olsaymış tam olacakmış.

Açık ara Hazar

Hazar Ergüçlü'nün geçen salı günü yapılan "Atiye" dizisinin galasında tercih ettiği Züleyha Kuru imzalı takımla, Fatma Toptaş'ın eylül ayında "Anne" filminin galasında giydiği aynı.

İşte burada styling'in ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz.

Hazar Ergüçlü, kıyafetin duruşu, içine giydiği büstiyerin boyu ve modeli, hatta tercih ettiği stilettosu ile açık ara öne geçmiş.

Bayıldım.

Bele kazak bağlama modası

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Bele kazak bağlama modası - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Göztepe yenilgisi sonrası küplere binen Çalımbay'dan hakemlere çağrı: G.Saray'dan korkmayın Market ve fırınlar açık mı? İşte sokağa çıkma kısıtlamasının merak edilen detayları Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı