Berlin'i Festival Heyecanı Sardı - Son Dakika

Berlin'i Festival Heyecanı Sardı

06.02.2015 18:45

Berlin Film Festivali 5 Şubat akşamı dünyanın dört bir yanından sinema emekçilerinin katılımıyla başladı.

Berlin Film Festivali 5 Şubat akşamı dünyanın dört bir yanından sinema emekçilerinin katılımıyla başladı. 65. kez düzenlenen Berlin Film Festivali'nin kırmızı halısında Jena Malone ve içlerinde Audrey Tatou'nun da bulunduğu jüri üyeleri basına poz verdi.

Festival Fransız aktris Juliette Binoche'un rol aldığı 'Nobody Wants the Night' yapımı ile perdelerini açtı.

Binoche Avrupa'nın iddialı kadın yönetmeni tarafından çekilen filmi hakkında konuştu:

"Ben bir filmde rol almayı kadın ya da erkek ismi var diye değil yönetmeninin sanatına göre karar veriyorum ve Isabel Coixet gerçek bir sanatçı."

"Nobody Wants the Night", isimli yapımda Binoche 20. yüzyılın önemli kuzey kutbu kaşifi Robert Peary'nin eşini canlandırıyor.

Yönetmen Isabel Coixet: "Eğer film yüzünden soğukta tuvaletsiz ortamda ve yemeksiz ve kahvesiz çekim yapmanız gerekiyorsa tamam ama gerçek hayatta kesinlikle sahili tercih ederdim" sözleriyle zorlu çekim koşullarından bahsetti.

"Nobody Wants the Night" Altın Ayı i

Yazar:

Etiketler:Gönderildi: 06 Şubat 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

Berlin'i Festival Heyecanı Sardı
Berlin'i Festival Heyecanı Sardı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Berlin'i Festival Heyecanı Sardı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 liralık zam göründü Satın aldığı otomobilin iki araçla birleştirildiğini ekspertiz raporu ile öğrenince soluğu mahkemede aldı Arkalarından gelip küçük kızı istismar etti! Avcılar'da Ukraynalı aileye taciz şoku kamerada İçişleri Bakanı Soylu, cinayete kurban giden kadın sayısını açıklayıp isyan etti: Erkeklere sesleniyorum, kendinize gelin! Çinli profesörden şok eden 'mikrodalga silahı' iddiası: Hint askerleri diri diri pişti Ferit Şahenk, İstanbul'un gözde AVM'si İstinyePark'taki hisselerini Katarlılara satıyor Yusuf Yazıcı'nın performansı Fransa basınında gündem oldu Oyuncu Nedim Saban boynunda virüssavar taşımaya başladı