Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta Serdar Adalı, Hürser Tekinoktay ve Ahmet Nur Çebi başkan adaylığını açıkladı

Beşiktaş'ta Serdar Adalı, Hürser Tekinoktay ve Ahmet Nur Çebi başkan adaylığını açıkladı

5 gün önce

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın görevi bırakma kararı sonrasında Serdar Adalı,Hürser Tekinoktay ve Ahmet Nur Çebi başkanlık için resmen adaylıklarını açıkladı.

Beşiktaş'ta 7 yıldır görevde olan Başkan Fikret Orman görevinden istifa etme kararı almıştı. Bunun sonrasında siyah beyazlı ekipte kimin başkan olacağı merak ediliyordu. Beşiktaş'ta Orman seçimde yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ın ardından Ahmet Nur Çebi de Beşiktaş başkanlığına aday oldu.

AHMET NUR ÇEBİ KARAR DEĞİŞTİRDİ

Beşiktaş'ın eski yöneticilerden ve Fikret Orman'ın bir dönem yönetiminde olan Ahmet Nur Çebi, başkanlığa aday oldu ve seçime girme kararı aldı.

Ahmet Nur Çebi, dün sürpriz bir şekilde aday olmama kararı almıştı. Çebi'nin, yakın dostlarına, "Şu anda yarışma değil, kulübe destek verme zamanı" dediği ifade edilmişti.

Çebi'nin yönetiminde; Erdal Torunoğulları, Emre Kocadağ, Adnan Dalgakıran, Mesut Urgancılar gibi Fikret Orman'ın ilk döneminde yer alan yöneticiler de yer alıyor.

"ELİMİZİ TAŞIN ALTINA SOKALIM"

Çebi'nin yakın çevresi dün gece, "Şimdi olmazsa ne zaman aday olacaksınız? Bu tarihi bir görev. Elimizi taşın altına sokalım" diyerek Çebi'yi başkanlık için ikna ettiği öğrenildi.

İşte Ahmet Nur Çebi'nin adaylık belgesi:

Beşiktaş'ta Serdar Adalı, Hürser Tekinoktay ve Ahmet Nur Çebi başkan adaylığını açıkladı
Merih Demiral'den Juventuslu eski futbolcu Marchisio'ya Barış Pınarı Harekatı cevabı

Trabzonspor Kulübü, Barış Pınarı Harekatı'na destek için profil fotoğrafına Türk Bayrağı koydu

Hakan Balta ve ailesi Türkiye'ye dönme kararı aldı: Ülkeme can feda

Falcao'nun yeni evi olay oldu! Eşi paylaştı

Haber Yayın Tarihi: 10.10.2019 02:34 Kaynak: DHA

YORUMLAR (4)


Mehmet Demirkol, Merih Demiral'a övgü yağdırdı: Dünyanın en iyisi olabilir
İtalyanlar, asker selamı veren Merih Demiral'ı Juventus'ta istemiyor! Asker selamı nedeniyle Türkiye'ye soruşturma açan UEFA'ya büyük tepki! Kayserisporlu oyuncular paralarını alamadığı için idmana çıkmadı!