Best Model of Turkey yarışmasında Estetik Cerrah değerlendirmesi - Son Dakika

Best Model of Turkey yarışmasında Estetik Cerrah değerlendirmesi

14.10.2016 10:22
Best Model of Turkey yarışmasında Estetik Cerrah değerlendirmesi, System.String[]

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur Best Model of Turkey yarışmasında jüri koltuğundaydı.

Bu sene 29.'su gerçekleştirilen Best Model of Turkey yarışması finali geçtiğimiz günlerde yapıldı. Erkan Özarman'ın organizasyonuyla hayata geçirilen yarışmada jüri üyeliği yapan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, kız ve erkek modelleri değerlendirdi. Erkeklerde Onur Seyit Yaran ve kızlarda Gizem Kayalı modellik tacının yeni sahipleri oldular.

Ülkemizdeki organizasyon çok iyi

Manken Ece Gürsel ve İbrahim Gayberi'nin sunuculuğunu yaptığı organizasyonun jürisinde, alanının en ünlü ve başarılı isimleri yer alıyordu. Konu hakkında açıklama yapan Op. Dr. Bülent Cihantimur şunları söyledi:"Özellikle yurtdışında pek çok farklı güzellik ve modellik yarışmasına davet ediliyorum. Geçtiğimiz ay İsveç'te Miss Universe Sweden, birkaç ay evvel de Beyrut'ta World Top Model yarışmasında jüri üyeliği yaptım. Öncelikle ülkemizdeki organizasyonun gerçek anlamda çok çok iyi olduğunu söylemek isterim. Emeği geçen herkesi ayakta alkışlıyorum."

Amaç diğerlerinden bir adım önde olanı seçip bulabilmek

Cihantimur, geçtiğimiz senenin birincileri Yılmaz Kunt ve Yağmur Aydan'ın taçlarını devrettiği gecede için ayrıca:" Bu tarz organizasyonlar tekstilden, modaya, medyadan farklı pek çok iş kesimine yeni yüzlerin kazandırılmasını sağlıyor. Değerlendirmeyi yaparken total bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Amaç en verimli olabilecek, diğerlerinden bir adım önde olanı seçip bulabilmek. Katılan kız ve erkek yarışmacıların hemen hemen hepsi birbirinden estetik ve hayat dolu genç arkadaşlarımdı. Hepsini kutluyor ve yollarının açık olmasını temenni ediyorum" ifadesinde bulundu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Best Model of Turkey yarışmasında Estetik Cerrah değerlendirmesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi